Pojawiły się pierwsze zdjęcia z filmu Spirit Untamed”, który będzie stanowić oficjalną kontynuację animacji „Mustang z Dzikiej Doliny”!


„Mustang z Dzikiej Doliny” – legendarna historia o sile natury

Duch – takie imię nosi młody, dziki mustang, który wyrusza na wyprawę pełną przygód, aby dokonać rzeczy niemal niemożliwych: uratować swą ziemię i odzyskać wolność. Podczas pasjonującej i wymagającej wielkiej odwagi podróży przez prerie Dzikiego Zachodu. Spirit zyskuje młodego, odważnego przyjaciela z plemienia Lakota, przechytrza nieustępliwych żołnierzy i zakochuje się w pięknej klaczy o imieniu Rain. Niezapomniana, zapierająca dech w piersiach historia o odkrywaniu prawdziwego bohaterstwa w samym sobie. Teraz okazuje się, że pojawi się kolejny rozdział opowieści.

Legenda powraca – oto nowy Mustang!

Okazuje się, że trwają końcowe prace nad kontynuacją kultowej animacji – w sieci pojawiły się już pierwsze grafiki i zapowiedź filmu, za realizację którego odpowiadać będzie duet – Elaine Bogan i Ennio Torresa. Fabularnym punktem wyjścia będzie serial „Mustang: Duch wolności”, który jest dostępny na Netflixie. „Spirit Untamed”, bo taki tytuł będzie nosić film, powstaje za sprawą wytwórni DreamWorks. W samej animacji usłyszymy Isabela Merced (której muzyka również pojawi się w filmie) – jako Lucky, Jake Gyllenhaal zdubbinguje ojca Lucky, czyli Jima, natomiast Julianne Moore użyczy swego głosu ciotce Lucky, Corze. Premiera zaplanowana jest na 4 czerwca 2021 roku.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here