Czy wiecie, że amerykańska stacja The CW rozpoczęła prace nad projektem aktorskiej wersji kreskówkowych? Serial oparty jest na kultowej produkcji Cartoon Network, której pomysłodawcą jest Craiga McCrackena. Poznaliśmy już odtwórczynie głównych ról!


Atomówki wracają w nowej wersji!

Konkretne informacje pojawiły się już w lutym, kiedy informowałem na temat ogólnej wizji na serial. Wiadomo, że w nowej wersji tytułowe bohaterki będą 20-letnimi kobietami, które niezbyt dobrze wspominają spędzone na walce z przestępcami dzieciństwo i lata nastoletnie. Za sterami stoi popularny producent Greg Berlanti, znany wszystkim jako nadzorca i twórca Arrowverse. Diablo Cody („Juno”), Heather Regnier („Weronika Mars”) mają tworzyć ten serial i napisać scenariusz.

Tymczasem poinformowano, które aktorki wcielą się w tytułowe bohaterki. Będą to Chloe Bennet (Agenci T.A.R.C.Z.Y.) w roli Bójki, Dove Cameron („Następcy 3”) jako Bajka i Yana Perrault, która wcieli się w Brawurkę. Serial aktorski ma być tak naprawdę kontynuacją kreskówki. O czym będzie to historia?

Nowa wizja na kultową kreskówkę

Z najnowszych informacji dowiadujemy się, że Bójka zdołała po latach uporać się z traumą superbohaterki, która sprawiła, że czuła się niespokojna i samotna. Chce ponownie zostać liderką, tym razem na własnych warunkach. Bajka z kolei podbiła serca mieszkańców USA jako dziecko. Po latach wciąż błyszczy, ale w środku zmaga się z demonami przeszłości. Początkowo stara się utrzymać sławę, aniżeli stanąć ponownie do walki ze złem i występkiem. Brawurka od zawsze była najbardziej buntowniczą z Atomówek. Jest jednak zdecydowanie bardziej wrażliwa, niż na to wskazuje jej zachowanie. Spędza dorosłość próbując żyć anonimowo i odrzucając od siebie myśl o ponownym zostaniu superbohaterką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here