Czy wiecie, że przedstawiciele stacji CW zamówili pilotażowy odcinek aktorskiego sequela „Atomówek”? Poznaliśmy już twórców historii, a także fabularny zarys widowiska. Poznajcie pierwsze szczegóły!


Kultowa kreskówka i aktorski serial – o czym będzie historia?

Wszyscy znamy historię Profesora Atomusu, naukowca mieszkającego w Townsville, który zajmował się badaniem inżynierii genetyczną. Profesor postanowił stworzyć małe, ale doskonałe istotki z następującej mikstury: cukru, przypraw i innych miłych spraw. Przez przypadek jednak do mieszaniny dostał się Związek X, co spowodowało naglą i gwałtowną reakcję łańcuchową. W ten sposób powstały Atomówki: Bójka, Bajka, Brawurka. Atomówki, dzięki swoim mocom ratują świat, no i miasteczko Townsville, przed zgubnymi działaniami różnej maści burzycieli. Tak było w legendarnej kreskówce z Cartoon Network. A jaka będzie historia w aktorskim serialu?

Wiadomo, że w nowej wersji tytułowe bohaterki będą ok. 20-letnimi kobietami, które niezbyt dobrze wspominają spędzone na walce z przestępcami dzieciństwo i lata nastoletnie. Mimo żalu do profesora próbują ułożyć sobie życie. Kiedy okaże się, że świat ich potrzebuje, Bajka, Bójka i Brawurka zjednoczą jednak siły. Scenariusz napiszą wspólnie Heather Regnier („iZombie”) i Diablo Cody („Juno”), które będą także producentkami wykonawczymi.

Nieznana geneza „Atomówek” i nowy projekty ich twórcy – serial na Netflixie

Czy wiecie, że „Atomówki” Craiga McCrackena pierwotnie nazywały się „The Whoopass Girls”? Cztery krótkometrażowe animacje (przynajmniej w planach, bo zrealizowana została tylko jedna) dały później początek słynnej serii emitowanej na antenie Cartoon Network. Pierwsza wersja kreskówki była jednak bardzo bezkompromisowa i znacząco różniła się od serialu, który znamy z pasma na Cartoon Network. Zainteresowani? Poznajcie kulisy. Tymczasem okazuje się, że Craig McCracken został niedawno zatrudniony do realizacji zupełnie nowego projektu. Przeczytajcie, o czym będzie traktować „Kid Cosmic”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here