„Invincible” to serial animowany dedykowany przede wszystkim dla dorosłej widowni, który powstał na podstawie komiksu autorstwa Roberta Kirkmana. Amerykańska seria z Image Comcics ukazuje się również w Polsce nakładem wydawnictwa Egmont. Premiera widowiska zapowiedziana jest na 26 marca.


Głównym bohaterem bestsellerowej sagi jest nastolatek Mark Grayson. Chłopak na pierwszy rzut oka nie odznacza się niczym wyjątkowym, jednak kryje przed światem duży sekret – jego ojciec, Omni-Man, to niezwykły superbohater, który przyjął na Ziemi nową tożsamość i założył rodzinę. To jednak początek bezkompromisowej historii naznaczonej przemocą oraz sekretami, a także nawiązania do popkultury superherosów. Zaintrygowani? Zobaczcie zwiastun widowiska, a także najnowszy materiał promujący.

W całości usłyszymy Stevena Yeuna jako Marka Graysona, J.K. Simmonsa w roli jego ojca oraz Sandrę Oh, która przeobrazi się w Debbie Grayson. W obsadzie pojawi się także Ezra Miller, Mahershala Ali, Jon Hamm czy Mark Hamill, Seth Rogen – amerykański reżyser pracuje obecnie nad nową wersją „Wojowniczych Żółwi Ninja”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here