„Invincible” to całkowicie nowe spojrzenie na komiks superbohaterski. Autor – Robert Kirkman – wykorzystuje ten popularny motyw, ale tworzy całkiem nową komiksową rzeczywistość. Historia Marka Greysona – teraz znanego jako Invincible – obfituje w zaskakujące zwroty akcji, a wśród jego nowych znajomych jest wiele postaci, które wykazują nieprzypadkowe podobieństwo do znanych, popularnych bohaterów komiksowych. Na bazie opowieści graficznej zrealizowano serial animowany. Zobaczcie oficjalny zwiastun produkcji!


W telewizyjnej adaptacji „Invicible” swój udział wzięli między innymi Mark Hamill oraz J.K. Simmons. Głównym bohaterem bestsellerowej sagi jest nastolatek Mark Grayson. Chłopak na pierwszy rzut oka nie odznacza się niczym wyjątkowym, jednak kryje przed światem duży sekret – jego ojciec, Omni-Man, to niezwykły superbohater, który przyjął na Ziemi nową tożsamość i założył rodzinę. To jednak początek bezkompromisowej historii naznaczonej przemocą oraz sekretami, a także nawiązania do popkultury superherosów. Zaintrygowani? Zobaczcie oficjalny zwiastun widowiska.

Co ciekawe, komiksowa seria „Invincible” miała zostać przeniesiona na wielki ekran – jako aktorski film –  przez duet Setha Rogena i Evana Goldberga już w 2017 roku, jednak jak dotąd nie ujawniono więcej informacji na temat ich filmowego przedsięwzięcia. To zresztą niejedyny serial animowany tworzony w oparciu o komiksowy pierwowzór. Niedawno pojawiła się wieść o tym, że Kevin Smith pracuje nad „Zielonym Szerszeniem”. Poznajcie historię tego niezwykłego projektu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here