Czy wiecie, że na platformie Disney+ pojawiła się nowa seria krótkich animacji z bohaterami filmów Pixara? Co ciekawe, w widowisku Pixar Popcorn powracają bohaterowie znani choćby za sprawą serii „Toy Story”, „Aut” czy „Gdzie jest Nemo?”, jak również „Iniemamocnych”.


Kultowi bohaterowie Pixara w nowym filmie!

W całości wystąpią też postacie zarówno z nowości, żeby przywołać tylko „Co w duszy gra?”, jak również niedawnych hitów, jak „Coco”. Tytuły poszczególnych epizodów stanowią dosyć jasne odniesienia i wskazówki na temat charakteru opowieści: „Dancing with the Cars” (tłum. „Taniec z Autami”), „Unparalleled Parking” (tłum. „Niezrównane parkowanie”), „Soul of the City” (tłum. „Co gra w duszy miasta”). Premiera widowiska została przewidziana dokładnie na dzisiaj, to znaczy 22 stycznia 2021 roku. Zobaczcie specjalny zwiastun filmu! A co nowego przyniesie jeszcze przyszłość?

Pixar zapowiada nowe projekty – „Toy Story”, „Auta” czy „Luca”

Wśród najbardziej oczekiwanych produkcji 2021 roku znajdziecie animacje, które będą zrealizowane przez prawdziwych mistrzów z wytwórni Disney/Pixar. W niedalekiej przyszłości doczekamy się między innymi filmu osadzonego w uniwersum „Toy Story”, kolejnego projektu związanego z „Autami”, jak również pełnometrażowej opowieści „Luca” – w sieci pojawiło się właśnie nowe zdjęcie reklamujące produkcję. Poznajcie plany i listę premier.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here