Psychodeliczna nastrojowość, wulgarne szaleństwo, zwariowane przygody… innymi słowy „Ren & Stimpy” powracają! Zapowiada się prawdziwie nietypowe widowisko.


Ren i Stimpy stanowią dosyć stereotypową parą dziwaków. Ren to sarkastyczny, cyniczny i odpychający charakter. Stimpy natomiast jest fajtłapowatym, przemiłym i niezbyt mądrym kocurem. Przygody Rena i Stimpy’ego, opracowane przez Johna Kricfalusiego, były oryginalnie emitowane w latach 90. Serial pojawił się także w polskiej ramówce. Teraz czeka nas nowa wersja kultowej kreskówki!

„Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy na nowo odkryć tę kultową franczyzę – wraz z nowym zespołem kreatywnym i naszymi partnerami w Nickelodeon Animation Studio” – zadeklarował Chris McCarthy, prezes ViacomCBS Entertainment & Youth Group. „Ren & Stimpy dołącza do naszej dynamicznie rozwijającej się listy animacji dla dorosłych, w której znaleźć już można serial „South Park”, „Beavis i Butt-Head” oraz „Clone High”. Twórcy zapowiadają, że chcą oddać ducha oryginału, a równocześnie dostosować widowisko do współczesnych standardów opowieści rozrywkowych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here