Od pewnego czasu wiadomo, że „Wojownicze Żółwie Ninja” dostaną zupełnie nowy film animowany. Scenariusz nowego filmu napisze Brendan O’Brien („Sąsiedzi 2”), natomiast na stanowisku reżysera zasiądzię Jeff Rowe („Wodogrzmoty Małe”). Dystrybucją filmu zajmie się wytwórnia Paramount. Producentem obrazu jest Seth Rogen, który postanowił zdradzić nieco ogólny zamysł na filmową opowieść.


„Muszę przyznać, że fanem Żółwi jestem właściwie przez całe swoje życie. I to część „teenage” („nastoletni”) z nazwy „Teenage Mutant Ninja Turtles” zawsze najbardziej do mnie przemawiał, podkreśla Rogen. Uwielbiam filmy o nastolatkach, sam zajmuję się realizacją takiego kina, w zasadzie zacząłem karierę od napisania opowieści o nastolatkach, więc perspektywa rozwinięcia właśnie tego elementu jest dla mnie ekscytująca. Oczywiście nie ignorujemy pozostałych elementów, ale wykorzystujemy to jako punkt wyjścia dla historii.” – podkreśla producent widowiska.

Okazuje się, że w jednym z najnowszych komiksów z cyklu Teenage Mutant Ninja Turtles #95 doszło do niecodziennego wydarzenia, które wpłynie na status drużyny. Dlaczego? Bohaterka imieniem Jennika, która przez wiele lat współpracowała z Shrederem jako członkini organizacji Foot Clan, doznała bardzo poważnego wypadku. Potrzebna była natychmiastowa pomoc – transfuzja krwi od Leonardo, w wyniku czego dziewczyna uległa mutacji, stając się jedną z „Wojowniczych Żółwi Ninja”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here