Serialowi „X-Men” wychowali pokolenia fanów. Czy istnieje możliwość na to, że słynni mutanci powrócą w nowej kreskówce? Jest na to szansa! Wszystko za sprawą Disney+.


O tym projekcie spekulowano zresztą od dawna. Nieoficjalne doniesienia medialne pojawiały się jeszcze w 2017 roku, gdy studio FOX posiadało jeszcze pełnię praw do kultowych superbohaterów. Teraz okazuje się, że Larry Houston, jeden z reżyserów i główny producent telewizyjnego widowiska z lat 90. w czasie trwania wirtualnego panelu Wizard World wyjawił, że prowadził rozmowy z Disney+ na ten temat realizacji nowego serialu poświęconego drużynie „X-Men”. Póki co, nie ma żadnych konkretnych deklaracji, jednak warto odnotować, że coś faktycznie jest na rzeczy.

Houston uważa, że mógłby to być na przykład miniserial, który nawiązywałaby fabularnie do oryginału. Co ciekawe, przed rokiem scenarzyści „X-Men: The Animated Series” opracowali komiks będący swoistą kontynuacją kreskówki. To jednak nie wszystko. Bo powinniście wiedzieć, że w filmotece Disney+ udostępniono mnóstwo popularnych produkcji superbohaterskich.

Disney+ zaprezentował zwiastun kultowej kreskówki, który zachęca do odświeżania historii!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here