Niektóre historie bywają naprawdę frywolne, zabarwione dozą miłosnych pragnień… bardzo słodkie, czasami wręcz pikantne! Taka może być właśnie serialowa „Sweet Paprika”. Poznajcie pikantne szczegóły!


Scenariuszową podstawą produkcji będzie komiks, którego autorką jest Mirka Andolfo. Włoska artystka opracowała historię o niezrealizowanych marzeniach, dzikich fantazjach, skrywanych pragnieniach i erotycznym napięciu. Uczuciowa relacja pomiędzy Papriką a Dillem umiejscowiona jest w świecie podobnym do naszego, choć akurat w tej rzeczywistości ludzie przypominają anioły i demony… Komiks określa się mianem niecodziennej hybrydy „Seksu w Wielkim Mieście” i „Diabła ubiera się u Prady”, w którym mocno podkreślono feministyczny wymiar całości.

Andolfo to włoska kolorystka, ilustratorka i rysowniczka komiksów, która na początku swojej kariery została zatrudniona przez The Walt Disney Company Italia, a przez kilka lat regularnie tworzyła kolory do tygodnika „Topolino”. Od 2013 r. wydała trzy autorskie albumy z erotyczno-komediowej serii „Sacro / Profano” (oraz kilka dodatkowych tomów poradnikowych: kulinarny, o wychowaniu dzieci i o związkach), a w 2016 r. rozpoczęła publikacje kolejnego autorskiego projektu pt. „Wbrew naturze”, który ostatecznie zamknął się w trzech albumach na polskim rynku dostępnych za sprawą Non Stop Comics. Mirka Andolfo wzięła także udział w nowym projekcie o Harley Quinn, o czym wspominałem nie tak dawno.

Warto podkreślić, że realizacją projektu zajmuje się Arancia Studio, a producentem wykonawczym będzie Gabriele Pennacchioli z DreamWorks („Krudowie”, „Shrek 3”, „Kung Fu Panda”, „Jak wytresować smoka”, znana też z pracy nad antologią „Miłość, Śmierć i Roboty”). Na chwilę obecną nie wiadomo czy będzie to film czy też serial, choć można się domyślać, że raczej doczekamy się dłuższego formatu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here