W sieci pojawił się pierwszy zwiastun „ARK: The Animated Series”, który stanowi adaptację bestsellerowej serii gier wideo. Produkcja została zrealizowana przez Lex + Otis oraz Studio Wildcard, a w obsadzie znalazły się gwiazdy światowego kina, m.in. Michelle Yeoh, Gerard Butler, David Tennant, Karl Urban, Monica Bellucci, Russell Crowe, Alan Tudyk, Vin Diesel, Malcolm McDowell. Zobaczcie zwiastun widowiska!

„ARK: The Animated Series” to adaptacja gier z serii, szczególnie „ARK: Survival Evolved”. Tytuł jest debiutancką produkcją studia Wildcard, założonego przez byłego pracownika Microsoft Game Studios Jesse’ego Rapczaka i stworzony został z myślą o pecetach oraz konsolach ósmej generacji. Producentem serialu jest również Vin Diesel, który wciela się w jedną z głównych ról produkcji. W obsadzie znaleźli się ponadto Michelle Yeoh, Gerard Butler, David Tennant, Karl Urban, Monica Bellucci, Russell Crowe, Alan Tudyk, Vin Diesel, Malcolm McDowell.

Serial jest charakteryzowany jako połączenie przygodowej akcji i nietypowego spojrzenia na historię ludzkości oraz ewolucji człowieka. Bohaterką „ARK: The Animated Series” jest paleontolog Helena Walker, która zostaje wskrzeszona na tajemniczej wyspie. Kobieta zostaje zmuszona, aby nauczyć się, jak przetrwać i znaleźć nowych sojuszników lub ponownie zginąć z rąk bezlitosnych watażków – a wszystko to podczas próby odkrycia prawdziwej natury ich dziwnego, nowego świata, w którym królują dinozaury.

„ARK: The Animated Series” jest pomyślany przez duet twórców – Jessego Rapczaka oraz Jeremy’ego Stieglitza, natomiast wszystkie odcinki serialu wyreżyserował legendarny Jay Oliva, który w swojej filmografii zapisał m.in. DC Liga Super-Pets, Justice League Action, Batman: Zabójczy żart czy Powrót Mrocznego Rycerza.

Premiera „ARK: The Animated Series” planowana jest na 2023 rok. Nie wiadomo, gdzie pojawi się produkcja. Zobaczcie oficjalny zwiastun serialu animowanego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here