Coraz więcej powrotów znanych i lubianych bohaterów kreskówek sprzed lat! „Czarodziejki z Księżyca”, „Animaniacy”, „Zwariowane melodie”… do zacnego grona już wkrótce dołączy „Tom i Jerry”!


Wiadomo już, że przygody kultowych postaci zostaną zrealizowane w formie komedii animowanej połączonej z elementami kina aktorskiego – spodziewajcie się zatem widowiska na kształt „Detektywa Pikachu”. O czym będzie to opowieść? Otóż tytułowi bohaterowie zostają wyrzuceni ze swojego dotychczasowego domu i przenoszą się do ekskluzywnego hotelu w Nowym Jorku. Jedna z podrzędnych pracownic (Chloë Grace Moretz) otrzymuje zadanie pozbycia się Jerry’ego zanim w hotelu odbędzie się ważne przyjęcie weselne. Jeśli tego nie uczyni, zostanie wyrzucona z pracy. Dziewczyna „zatrudnia” od pomocy Toma. Warner Bros. Pictures zaprezentował nowe logo do filmu, na którym widzimy, jak wyglądają współcześnie Tom i Jerry – zwierzęce postacie nie będą dubbingowane, natomiast ludzkim postaciom głosu użyczą: Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Colin Jost, Ken Jeong, Rob Delaney, Pallavi Sharda, Jordan Bolger i Patsy Ferran. Reżyserem filmu jest Tim Story, a scenariusz napisali Craig Wright, Katie Silberman, April Prosser i Kevin Costello.

Tom i Jerry (ang. Tom & Jerry) to tytuł amerykańskiego serialu animowanego stworzonego przez Williama Hanna i Josepha Barbera, w którym motywem przewodnim jest niesłabnący na sile konflikt pomiędzy szczególnym duetem bohaterów. Większość odcinków przedstawia próby schwytania Jerry’ego przez Toma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here