„Zwariowane melodie” powracają! Jakiś czas temu udostępniono oficjalny zwiastun, pokazano również specjalne grafiki promujące serial. Teraz przedstawiciele WB Kids oraz HBO Max postanowili opublikować w sieci dwa epizody z nowej wersji kultowej kreskówki.


„Boo! Appetweet” to przewrotna historia, w której Kot Sylwester podejmuje się kolejnej próby złapania kanarka Tweety’ego. Kulinarne rewolucje prowadzą ostatecznie do tego, że zarówno jeden, jak i drugi bohater będzie zmuszony uwierzyć w duchy. Została też zachowana cecha charakterystyczna Sylwestra, czyli jego wada wymowy. Głos futrzaka był zresztą wzorowany na tym, jak mówił Kaczor Daffy, drugi z bohaterów premierowej animacji, a więc „Bubble Dum”. Sprytny, choć nieco opryskliwy i wybuchowy zwierzak przeżywa nietypowe perypetie związane z gumą do żucia. A na końcu warsztatowe ciekawostki związane z procesem tworzenia animowanej magii!

Nowe „Zwariowane melodie” to bynajmniej nie jedyna atrakcja, która już wkrótce trafi na HBO Max. W planach jest bowiem również między innymi animowany serial „Aquaman: King of Atlantis”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here