Od jakiegoś czasu wiadomo, że trwają intensywne prace nad opracowaniem nowej wersji serialowych „Animaniaków”. Reboot będzie tworzony z myślą o amerykańskiej platformie Hulu. W animacji powrócą też – najprawdopodobniej – inni kultowi bohaterowie z lat 90.!


A będą to Pinki oraz Mózg, którzy po raz pierwszy w telewizji pojawili się właśnie w serialu „Animaniacy”, aby w 1995 roku doczekać się własnego show, którego producentami byli Steven Spielberg i Warner Bros. Główni bohaterowie to dwie laboratoryjne białe myszki, które każdego wieczoru próbują opanować świat.

W oryginalnym dubbingu „Animaniaków” powrócą aktorzy ze starej wersji, czyli Rob Paulsen (Yakko), Jess Harnell (Wakko) i Tress MacNeille (Dot). To właśnie Paulsen potwierdził, że w nowym serialu powrócą również Pinky i Mózg. Dodatkowo Paulsen będzie głosem Pinky’ego, a Maurice LaMarche wystąpi jako Mózg. Według zapowiedzi premiera ma odbyć się w drugiej połowie 2020 roku. Na razie nic nie wskazuje na to, by miała zostać opóźniona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here