Łałałiła – okrzyk nieoczekiwanej radości jest w pełni zasadny! Okazuje się, że w niedalekiej przyszłości doczekamy się wielkiego powrotu Animaniaków!

animaniacs

Właśnie ogłoszono, że trwają wstępne prace nad rebootem serii. Za nowy projekt ma odpowiadać ponownie Warner Bros. (w sumie nic dziwnego, wszak pamiętamy, że Animaniacy mieszkają w wieży ciśnień na terenie wspomnianej wytwórni filmowej) oraz Steven Spielberg, a konkretnie jego firma produkcyjna Amblin Television. Takimi rewelacjami dzielą się dziennikarze portalu IndieWire.

Póki co, nic ostatecznie nie zostało potwierdzone, więc należy być ostrożnym z hurraoptymizmem (który i tak mi się udzielił), jednak faktycznie… coś może być na rzeczy. Choćby biorąc pod uwagę, że niedawne wznowienie pierwszych sezonów na Netflixie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem – wiadomo, niesłabnąca siła nostalgii!

Pomysłodawcą serialu „Animaniacy” (1993-1998) jest Tom Ruegger, współscenarzysta takich hitów jak „Kaczor Dodgers”, „Pinki i Mózg”, „Batman: The Animated Series”. Kreskówka doczekała się 5 sezonów, na które składało się w sumie 99 odcinków. Będzie jeszcze czas, aby szerzej  opisać sprawę (i przypomnieć klasykę!), a póki co… intro!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here