No wiem, dłuższego tytułu się nie udało zrobić. Ale wiadomość jest dla mnie elektryzująca, to też powtarzam – są plany na kinowe uniwersum z kultowymi animacjami od studia Hanna Barbera!

hanna-barbera warner bros.

Jak się okazuje, w czasie trwania CinemaCon 2016 opublikowano informacje o nowym filmie ze „Scooby-Doo”, a także… zdradzono plany na rozwój animowanego uniwersum Warner Bros! Ale po kolei.

scoob

S.C.O.O.B. ma być rebootem przygód Scooby Doo, jednak szczegóły są narazie trzymane w tajemnicy. Oficjalnie zapowiedziano zaś, że historia da początek uniwersum filmów animowanych Hanna-Barbera! Sugeruje się, iż tym samym dostaniemy całą serię powiązanych ze sobą fabularnie animacji.

flinstons jetsons

Zapewne będziemy mogli się zatem spodziewać między innymi filmów o Flintstonach czy Jetsonach, do których Warner Bros., firma współodpowiedzialna za produkcje, posiada prawa do ekranizacji. Kierownikami artystycznymi Warner Animation Group są Phil Lord, Chris Miller, Nicholas Stoller, Glenn Ficarra, John Requa i Jared Stern. Póki co grupa ma na swoim koncie jeden przebój – animację „LEGO® PRZYGODA”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here