Wyobraźcie sobie animację, gdzie głównymi bohaterami są produkty spożywcze. Już? No to teraz pora na kalafiora, czyli zwiastun „Sausage Party”, film z kategorią wiekową R, a więc całość ma być przeznaczona dla „starszaków”. Z czym to się je?

sausage1

Ano właśnie, trzymając się tej kulinarnej nomenklatury… zapowiada się na niezły bigos-body-horror. Autorami całości są Seth Rogen, Evan Goldberg oraz Jonah Hill, więc istnieje ryzyko niestrawnego humoru, niemniej pomysł jest na tyle oryginalny, że pewnie i tak obejrzę, a potem jakoś przetrawię. Komedia została wyreżyserowana przez Condrada Vernona i Grega Tiernana.

sausage2

A o czym to wszystko? Fabuła koncentruje się na parówce (trochę nie wierzę, że to napisałem), która wraz z grupą towarzyszy-produktów spożywczych z supermarketu wyrusza na wyprawę po to, aby odkryć prawdę o własnym istnieniu. Zapowiada się na kino niemalże metafizyczne. Nie wierzycie? Zobaczcie zwiastun!

W obsadzie dubbingu znane postacie: Seth Rogen, Kristen Wiig, Jonah Hill, Bill Hader, Michael Cera, James Franco, Danny McBride, Craig Robinson, Paul Rudd, Nick Kroll, David Krumholtz, Edward Norton i Salma Hayek. Premiera 10 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here