Sekcja ANIMATOR DLA DZIECI będzie w tym roku miejscem wspólnych poszukiwań na temat ciekawości i twórczości. W programie najmłodsi Widzowie i Widzki znajdą dwie animacje pełnometrażowe rekomendowane przez Zespół Edukatorów Filmowych i zestaw odcinków serialowych. Bohaterowie tych filmów nieustannie dążą do realizacji swoich pomysłów, przeżywając przy tym liczne przygody!

„LEONARDO. ODKRYWCA” (8+) – film twórcy takich hitów jak ,,Król lew” i ,,Ratatuj”, przybliża życie szesnastowiecznego odkrywcy i zachęca do rozwijania wyobraźni.

Leonardo da Vinci, pełen zapału i determinacji, opuszcza Włochy, by zrealizować swoją wizję idealnego, tętniącego życiem miasta we Francji. Na swojej drodze napotyka jednak wiele przeszkód, którym musi stawić czoła.

„WIELKA PRZYGODA NINY” (6+) – film nominowanch do Oscara twórców ,,Kota w Paryżu”, ukazuje dziecięce spojrzenie na dorosłe problemy, podkreślając siłę empatii i współpracy.

Nina i jej tata, który zawsze ją wspiera, stają przed wyzwaniem, gdy traci on pracę. Nina obmyśla plan, jak pomóc swojej rodzinie. Razem z sąsiadem Mehdim i magicznym rysunkowym jeżem, Nina planuje włamać się do opuszczonej fabryki, by odnaleźć skarb. Wspólnie wyruszają na wielką przygodę.

Dla najmłodszych (3+) przygotowaliśmy zestaw złożony z odcinka serialu: „RADOSTKI” Magdaleny Osińskiej, ożywiający dziecięce rysunki i prowadzący do niezwykłych krain oraz siedmiu odcinków serialu ,,MOMOLU I PRZYJACIELE” to mini-lekcje o sztuce i myśleniu projektowym dla najmłodszych.

„RADOSTKI” – Razem z Tilly, Lobo i Misem Leonem wskakujemy do świata dziecięcej wyobraźni, gdzie magiczna gra planszowa prowadzona przez Otto zabierze nas do… wnętrza ziemi. “RADOSTKI” to fantastyczna podróż pełna kolorów i humoru!

„MOMOLU i PRZYJACIELE” – Momolu, przyjazna panda, wraz z przyjaciółmi często wpada w skomplikowane sytuacje. Każdego dnia zwierzaki stają przed nowymi problemami, które rozwiązują dzięki kreatywnemu myśleniu i współpracy. Momolu pomaga innym odkrywać ich talenty, a wspólne przygody uczą ich nowych rzeczy i przynoszą mnóstwo zabawy.

Propozycje dla młodej publiczności znajdziecie też wśród filmów Masaaki Yuasy oraz w programie Konkursu Seriali, gdzie po raz drugi swoją nagrodę przyzna również Jury Dzieci.

Bilety dostępne w Kinie Muza lub na Bilety24.pl :

https://www.bilety24.pl/szukaj?search=animator+dla+dzieci&submit=

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here