Adult Swim ponownie na Animatorze! Uwielbiana przez Was sekcja po raz kolejny zagości na naszym Festiwalu! W tym roku zespół Adult Swim przygotował dla Was nie lada program!

Będziecie mieli okazję uczestniczyć w Masterclassie z Markiem Tayntonem, wziąć udział w inauguracyjnym Adult Swim Live Drawing Challenge oraz obejrzeć ich najbardziej hitowe seriale anime, m.in. „Rick and Morty: The Anime”!

W programie:

Adult Swim Live Drawing Challenge | Tylko po angielsku | 18+

29.06, godz. 15.00, Atrium+1, @starybrowar

Przygotujcie się na wyzwanie artystyczne na żywo! Będziecie rysować w tradycyjny sposób – długopisem na papierze. Uwaga! Czekają nagrody, a najlepsze prace zdobędą płatne zlecenie na projekt do mediów społecznościowych Adult Swim Europe!

Mark Taynton Masterclass, Adult Swim: Animowanie dla dorosłych

27.06, 15.15, @Kinomuza

Adult Swim przoduje w rozwijającym się gatunku animacji dla dorosłych. Mark Taynton, szef Adult Swim EMEA w Warner Bros. Discovery, przedstawi nadchodzącą ofertę i najważniejsze propozycje. Omówi także, czego poszukujem i jak pracujemy, w tym, o naszym programie Smalls oraz inicjatywach mających na celu nawiązywanie kontaktów z talentami z całej Europy.

Adult Swim przedstawia: Seriale Anime – pokaz najnowszych i najciekawszych, zrealizowanych w stylistyce anime, produkcji Adult Swim.

  1. Ninja Kamui s01e01, Sunghoo Park, Japan, United States 2024, 22’18”

Po brutalnym ataku na jego rodzinę, Joe Logan współpracuje z agentami FBI, Mike’em i Emmą, aby pomóc w śledztwie dotyczącym morderstwa jego żony i syna.

2.Ninja Kamui s01e02, Sunghoo Park, Hiroki Itai, Japan, United States 2024, 22’23”

Higan odkrywa, że ofiarami serii morderstw są zdemaskowani ninja. Postanawia zniszczyć organizację i zemścić się na ich przywódcy za śmierć swojej żony i syna.

  1. My Adventures with Superman s02e01: More Things in Heaven and Earth, Diana Huh, United States 2024, 21’40”

Clark planuje pierwsze Walentynki z Lois, ale wizje jego ojca prowadzą ich, wraz z Jimmym, do wraku jego statku kosmicznego i złoczyńców z Task Force X.

  1. My Adventures with Superman s02e02: Adventures with My Girlfriend, Christina Manrique, United States 2024, 21’40”

Perry zleca Jimmy’emu nowe zadanie, podczas gdy Clark i Lois odkrywają, jak daleko Amanda Waller posunie się, aby pozbyć się Supermana.

  1. Rick and Morty: The Anime s01e01 – Girl Who Manipulates Time, Takashi Sano, Japan, United States 2024, 21’00”

Rick relaksuje się w pseudoświecie między multiwersami, Summer wspiera Kosmiczną Beth w walce z Galaktyczną Federacją, a Morty zakochuje się w tajemniczej dziewczynie spoza czasu.

Bilety dostępne w Kinie Muza lub na @bilety24_pl

https://www.bilety24.pl/szukaj?search=adult+swim&submit=

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here