Księżniczki Disneya stanowią prawdziwy fenomen w świecie popkultury. Bella, Mulan, Arielka czy Kopciuszek to ikony znane nie tylko za sprawą filmów animowanych. Czyż najlepszymi towarzyszami księżniczek nie są konie i jednorożce? „Disney Księżniczka. 5-minutowe bajeczki w podróży. Konie i jednorożce” to aż 12 opowieści, na kartach których spotkasz swoje ulubione bohaterki i ich wiernych towarzyszy.

Animacje z wytwórni Disneya gwarantują emocje, których możemy doświadczyć za sprawą wyjątkowych seansów. Filmy takie jak „Kraina lodu”, „Pocahontas” czy „Zaplątani” od lat łączą pokolenia fanów i fanek na całym świecie. Ale to nie wszystko! Bo doświadczeniem, które naprawdę może łączyć pokolenia jest bardzo nieoczywista książka pod tytułem „Disney Księżniczka. 5-minutowe bajeczki w podróży. Konie i jednorożce”.

Potęga natury i uniwersalne emocje

Merida Waleczna wraz koniem Angusem wyrusza w podróż, by odnaleźć pewne magiczne tajemnicze stworzenie. Dżasmina wybiera się na królewskie zawody polo. Aurora i jej cioteczki poznają pewnego wieczora rodzinę jednorożców w potrzebie. Królewna Śnieżka wybiera się na wyjątkową przejażdżkę, na końcu której czeka ją niezwykła niespodzianka. Kopciuszek, Bella, Mulan i inne księżniczki znane z ponadczasowych animacji studia Walta Disneya wypełniają ten zbiór opowieści przygodami o odwadze, dobroci i wyjątkowej przyjaźni.

Ponad 200 stron bogato ilustrowanych opowieści. Mnóstwo czytania i jeszcze więcej radosnej zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here