Kubuś Puchatek, symbol kina familijnego, bohater znany z klasycznych animacji, powróci w nowym filmie! Projekt będzie stanowić prequel opowiadający o wydarzeniach sprzed historii znanej z klasycznej serii książek. A.A. Milne’a. A jak już jesteśmy przy literaturze… poznajcie książkę „Opowiastki dla najmłodszych. Kubusie przygody. Disney”!

Kubuś Puchatek, czyli ikona popkultury

Kubuś Puchatek to kultowa postać z literatury dziecięcej, pluszowy miś stworzony przez brytyjskiego pisarza Alana Alexandra Milne’a. Podobnie jak i wiele innych postaci z książek wspomnianego artysty, także Kubuś został nazwany imieniem jednej z zabawek Christophera Robina Milne’a, syna wybitnego pisarza. Chyba najbardziej powszechnie znaną wersją Kubusia odwzorowano w serialu „Nowe przygody Kubusia Puchatka”, o którym pisaliśmy na portalu. Teraz doczekamy się zupełnie nowej wersji.

Tymczasem warto zapoznać się z książką „Opowiastki dla najmłodszych. Kubusie przygody. Disney” – wybierzcie się w nostalgiczną podróż do niezwykłego Stumilowego Lasu, w którym zwierzęta mówią ludzkim głosem, pomagają sobie nawzajem, spierają się i godzą. Bo nie ma niczego piękniejszego niż przyjaźń na dobre i złe.

Przed Wami pięć uroczych i krótkich opowiastek, idealnych do przeczytania przed snem. Czekają już tam na Was Kubuś o małym rozumku, ale za to z wielkim sercem i jeszcze większym apetytem oraz reszta wspaniałej ferajny ze Stumilowego Lasu. Wracając do literatury… większość postaci ma swoje pierwowzory w zabawkach Christophera Robina. Wyjątki? Owszem! Sowa i Królik, którzy zostali stworzeni przez ilustratora książek o Kubusiu, Ernesta Sheparda, w celu urozmaicenia listy bohaterów… „Opowiastki dla najmłodszych. Kubusie przygody. Disney” to prawdziwa magia niesamowitych opowieści!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here