„Między nami żywiołami” jest najchętniej oglądaną premierą filmową roku w Disney+ i jedną z 10 najlepszych premier filmowych w historii platformy, osiągając 26,4 mln odtworzeń* w ciągu pierwszych pięciu dni dostępności w Disney+.

Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

Film wyreżyserował Peter Sohn („Dobry dinozaur” oraz krótkometrażowe „Zaburzenie częściowe”), scenariusz napisali John Hoberg, Kat Likkel i Brenda Hsueh, a producentką jest Denise Ream („Dobry dinozaur”, „Auta 2”).

W ciągu pierwszych pięciu dni w Disney+ „Między nami żywiołami” stał się najchętniej oglądaną premierą filmu od czasu premiery „To nie wypanda” Disneya i Pixara w marcu 2022 roku, a także najczęściej oglądaną premierą filmową Disney+ wszech czasów w Ameryce Łacińskiej, tuż przed „To nie wypanda”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here