Przedstawiciele platformy Netflix oficjalnie potwierdzili, że takie produkcje HBO, jak „Kompania braci”, „Pacyfik”, „Sześć stóp pod ziemią” i „Gracze” pojawią się w ofercie serwisu. To jednak nie wszystko. Już pod koniec września na polskim Netflixie pojawi się „Batman: The Animated Series”, a także klasyka „Cartoon Network”. Poznajcie szczegóły.

Netflix i HBO Max z umową na filmy oraz seriale

David Zaslav, dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, na początku kadencji poinformował, że jest otwarty na rezygnację z wyłączności i zamierza udostępniać licencje na własne treści, aby poprawić wyniki finansowe. Okazuje się, że umowa już wkrótce wejdzie w życie.

„Batman: The Animated Series” – kultowa animacja DC nie tylko na HBO MAX!

„Batman: The Animated Series” to kultowa kreskówka, która stanowi perłę w koronie mitologii Obrońcy Gotham. eszcze przed uruchomieniem polskiego serwisu HBO Max, miłośnicy animacji DC oraz Warner Bros. zastanawiali się, czy w ofercie platformy znajdziemy kultowe animowane produkcje DC Comics, w tym najpopularniejszy serial o przygodach Batmana stworzony przez Bruce’a Timma. Teraz okazuje się, że pod koniec września serial animowany pojawi się na platformie Netflix. A to nie wszystko. Wkrótce doczekamy się kontynuacji serialu, która będzie dostępna na platformie Amazon Prime.

Kreskówki Cartoon Network również na Netflixie

Widzowie z nostalgią wspominają perypetie Dextera i Dee Dee, Johnny’ego Bravo czy Chojraka. Bohaterowie z dzieciństwa powrócą na ekrany polskich telewizorów za sprawą platformy Netflix. Kultowe kreskówki Cartoon Network podbiły serca widzów w drugiej połowie lat 90. charakterystyczną kreską animacji i absurdalnymi żartami, które często wpisywały się w czarny humor. Jak informuje Radosław Koch z Centrum Komiksów Disneya w ofercie platformy wkrótce pojawi się Ben 10 oraz Atomówki. Czekamy na kolejne informacje i doniesienia.
Źródło: https://twitter.com/radziokoch/status/1696304815012221433?fbclid=IwAR0D0Wl39eVF2BdYiAzNKzPDJ3vaYSr_HmrHHcHJ8L3CXNcBY9xbkG9wRo0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here