Historie o podróżach, które są idealna na wakacje? Niezapomniane emocje, które zostają w nas podczas urlopu? Przedstawiamy Wam zbiór najciekawszych książek od Wydawnictwa Olesiejuk

TRZY SIOSTRY, TRZY OPOWIEŚCI I TYLKO JEDNA TAKA HISTORIA

Każdy w rodzinie Madrigal ma magiczne moce. Każdy, z wyjątkiem Mirabel! Najmłodsza z trzech sióstr dorasta w cieniu niezwykłej Isabeli, pod którą rozkwitają kwiaty, kiedy tylko jej stopa dotknie ziemi. Nie może się też równać z Luisą, która została obdarzona nadludzką siłą. Jedynie Mirabel nie otrzymała żadnego daru i najwyraźniej nie pasuje do tego magicznego miejsca skrytego w lasach Kolumbii. Do czasu, kiedy okazuje się, że jej rodzinie zagraża wielkie niebezpieczeństwo i tylko zwykła nastolatka może zapobiec nieszczęściu. Ta niezwykła historia została opowiedziana z perspektywy trzech bohaterek, które łączą nierozerwalne więzy krwi. Ekskluzywne wydanie prezentowe z barwionymi brzegami.

Piotruś Pan i Wendy. Biblioteczka przygody. Disney

Wybierz się w podróż do Nibylandii! Wendy Darling nie jest pewna, czy chce dorosnąć. Dorosłość oznacza dla niej pożegnanie się z pokojem dziecięcym i Piotrusiem Panem, o którego niesamowitych przygodach opowiada co wieczór swoim młodszym braciom… Naraz jej oczom ukazuje się nie kto inny jak sam Piotruś, któremu towarzyszy wróżka o imieniu Dzwoneczek. Ciemną nocą zabierają rodzeństwo Darlingów do Nibylandii, magicznej krainy, w której nikt nie musi dorastać. Dzieci rzucają się w wir przygód, stając oko w oko z wrogiem Piotrusia Pana, groźnym Kapitanem Hakiem, i jego ludźmi. Aby zmierzyć się z piratami, Wendy i jej bracia dołączają do Zagubionych Chłopców, wiernych kompanów Piotrusia, i Tygrysiej Lilii. Panna Darling zaczyna się zastanawiać, czy cała ta historia – a także dorastanie – to nie coś więcej, niż jej się dotąd wydawało… I czy odkrycie tajemnic, które skrywa, może stanowić klucz do uratowania Nibylandii i odnalezienia samej siebie. „Biblioteczka przygody” to rewelacyjna seria dla dzieci i młodzieży. Świetnie napisane powieści inspirowane filmami z każdym kolejnym tomem zyskują nowe grono czytelników. W serii ukazało się już kilkanaście tytułów – każdy z nich zawiera kolorową wkładkę z ilustracjami.

Vaiana. Skarb oceanu. Biblioteczka przygody. Disney

Vaiana, dzielna i żądna przygód córka wodza z wyspy Motunui, od dziecka czuła zew oceanu – wodnego bezkresu rozciągającego się za rafą, czyli tam, gdzie nie wolno jej było wypływać. Pewnego dnia Vaiana pożeglowała w dal, wprost na spotkanie wielkiej przygody. Pragnęła uratować swoją wyspę i ponownie posłać swój lud na szerokie wody… Powieść Vaiana. Skarb oceanu , wzbogacona kolorową wkładką z ilustracjami, to okazja do przypomnienia sobie losów ulubionych bohaterów znanych z filmu Disneya pod tym samym tytułem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here