Spider-Man to legendarny superbohater Marvela. Postać stworzona przez scenarzystę Stana Lee, rysownika Steve’a Ditko, a także Jacka Kirby’ego pozostaje ikoną światowej popkultury. Najnowszą wersję herosa poznaliśmy za sprawą hitowych filmów z wytwórni Sony Pictures Animations. Spider-Man, którego początek wiąże się z bestsellerowymi komiksami, stał się również niedawno symbolem wielowalutowej karty płatniczej. „Spider-Man: Poprzez multiwersum”, najnowsza część historii kultowego bohatera, stanowi kino, które przekracza granice gatunków, stając się prawdziwym fenomenem.

Człowiek-Pająk, czyli bohater o różnych twarzach

Geneza Spider-Mana jest dobrze znana wszystkim miłośnikom popkultury. Zresztą, w ciągu ostatnich dwudziestu lat spotkaliśmy już trzech kinowych, a także czterech telewizyjnych superbohaterów, w których wcielali się między innymi Tobey Maguire, Andrew Garfield, a ostatnio Tom Holland. Aktorskie superprodukcje na dobre zapisały się w świadomości fanów Marvela. Podobnie jak „Spider-Man: Uniwersum”, czyli animacja, która można z całą pewnością określić mianem jednej z najbardziej oryginalnych produkcji ostatnich lat. Przede wszystkim za sprawą niezwykłej, eksperymentalnej formy, jak i sposobu narracji, która została rozwinięta w filmie „Spider-Man: Poprzez multiwersum”. Głównym bohaterem opowieści stał się tym razem nie Peter Parker, a Miles Morales.

Spider-Man – ikona popkultury w awangardowej formie

Twórcy animacji „Spider-Man: Poprzez multiwersum” zagwarantowali wizualne szaleństwo, komiksowy pop art, malarskie impresje i punkowy bunt, a także doskonały blend 3D z animacją rysunkową. Nie zapomniano jednak o historii, która jest sercem opowieści. Animacja traktuje o życiowych wyborach, poświęceniu w imię najbliższych, międzyludzkich relacjach – obyczajowe elementy są zresztą niezwykle istotne w budowaniu postaci. „Spider Man: Poprzez multiwersum” to również opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości w absolutnie szalonym świecie i podróży do najbardziej niezbadanych rejonów wszechświata. A przecież wiadomo, że w czasie wyprawy liczy się bezpieczeństwo, jak również to, że z wielką mocą łączy się z wielka odpowiedzialność…

„Spider-Man: Poprzez multiwersum” – w poszukiwaniu drogi

W najnowszej animacji z wytwórni Sony Pictures Animations twórcy zdecydowali się ukazać różne warianty rzeczywistości, a co za tym idzie – odmienne wizje Spider-Mana. Oryginalny Peter Parker spotyka się zatem twarzą w twarz z bohaterem czarnych kryminałów, Gwen Stacy z Pavitrem Prabhakarem, indyjska wersją Człowieka-Pająka, a Miles Morales ze Spider-Punkiem. Ostatni z wymienionych herosów to buntownik walczący z systemem, skryty romantyk ceniący wolność, czyli Spider-Punk – być może najbardziej charyzmatyczna postać z filmu „Spider-Man: Poprzez multiwersum”, która stała się też symbolem wielowalutowej karty płatniczej. Posiadacze kart zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, a płacić mogą w ponad 160 walutach.

Poza światem, pomiędzy miejscami – fenomenalny „Spider-Man: Poprzez multiwersum”

Co jest najważniejsze w byciu bohaterem? W jaki sposób nauczyć się zdolności do poświęcenia? Czym są w tym kontekście emocje? Już w czasie premiery pierwszego filmu Amy Pascal, producentka hitowego widowiska, potwierdziła, że w filmie „Spider-Man: Poprzez multiwersum” zostanie podjęty jeden z usuniętych wątków fabularnych. W oryginalnym szkicu Phila Lorda i Chrisa Millera zaproponowano, aby Miles Morales i Gwen Stacey rozpoczęli romantyczny związek. I to jest właściwie serce animacji, która łączy się z niezwykle awangardową formą, popkulturowym eksperymentem. Miles Morales, przemieszczający się pomiędzy światami multiwersum, stanowi gwarant doświadczenia, o którym fani popkultury nie będą mogli zapomnieć.

Cinkciarz.pl udostępnia limitowaną edycję kart „Spider-Man™: poprzez Multiwersum”

Od 23 maja w eStore fintechu można zamawiać Starter Cinkciarz.pl z kartą „Spider- Man: poprzez Multiwersum”. Po rejestracji staje się wielowalutową kartą płatniczą. Posiadacze kart zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, a płacić mogą w ponad 160 walutach. Są to karty w wersjach Spider-Punk i Miles Morales.

Szczegóły: https://bit.ly/3qJLWRn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here