Disney gwarantuje emocje, których możemy doświadczyć za sprawą wyjątkowych animacji. Filmy takie jak „Kraina lodu”, „Pocahontas” czy „Zaplątani” od lat łączą pokolenia fanów i fanek na całym świecie. Ale to nie wszystko! Już teraz zapraszamy Was na serię koncertów „Disney Księżniczki Koncert” w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz Gdańsku. Kup bilet na największe wydarzenie w jednym z pięciu miast!

Disney to opowieści, które łącza pokolenia. Animacje spod znaku kina familijnego potrafią docierać do emocji zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Podobnie jest za sprawą wyjątkowego wydarzenia „Disney Księżniczki Koncert”, na którym doskonale bawić się będą miłośnicy kultowych animacji takich jak „Mała Syrenka” „Aladyn” czy „Mulan”, a także „Kraina lodu”.

Absolutne gwiazdy na wyjątkowym wydarzeniu

Wydarzenia odbywają się w maju i czerwcu 2023 roku, Sara James wraz z innymi wokalistkami zaśpiewa najsłynniejsze piosenki. Do obsady widowiska dołączyły również Paulina Grochowska, Sylwia Przetak, Zosia Nowakowska i Justyna Bojczuk. W roli Księcia wystąpi Maciej Pawlak, a Magicznego Dyrektora Muzycznego – Marcin „Sosna” Sosiński.

„Disney Księżniczki. Koncert” – wyjątkowe emocje, które łączą pokolenia

Od pokoleń muzyka Księżniczek Disneya jest ścieżką dźwiękową naszego życia. Historie Księżniczek i Królowych Disneya uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje, których będziecie mogli doświadczeń podczas serii koncertów. Najbliższy z nich odbędzie się już 11 czerwca we Wrocławiu. Kup bilet na największe wydarzenie w jednym z pięciu miast!

Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here