Superman, jeden z najsłynniejszych superbohaterów DC Comics, pojawi się w nowym serialu animowanym. „My Adventures with Superman” będzie nowym projektem HBO Max oraz Cartoon Network. Znamy pierwsze szczegóły projektu.

Początki Supermana, czyli „My Adventures with Superman”

Głównym bohaterem serialu będzie dwudziestokilkuletni Clark Kent, który zaczyna stawać pierwsze kroki jako superbohater, przyzwyczajając się do roli bohatera. Tymczasem Lois Lane jest na dobrej drodze, aby odnieść sukces w dziennikarstwie śledczym. W tym zadaniu pomocny jest jej przyjaciel, fotograf Jimmy Olsen. Między Lois a Clarkiem szybko rodzi się uczucie, które będzie wystawiane na próby przez złoczyńców w mieście Metropolis.

My Adventures of Superman to serial animowany tworzony przez telewizję Adult Swim. Jack Quaid gra Supermana, a Alice Lee jest głosem Lois Lane. Ishmel Sahid natomiast wciela się w Jimmy’ego Olsena, a Michael Emerson gra złowieszczego Brainiaca. My Adventures of Superman – premiera w USA odbędzie się 6 lipca 2023 roku. Zobaczcie oficjalny zwiastun animacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here