Wojownicze Żółwie Ninja powracają w nowym pełnometrażowym filmie animowanym! Zobaczcie zwiastun „Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem”. Za produkcję odpowiadać będzie studio Point Grey Pictures oraz stacja Nickelodeon.

Reżyserem nowego widowiska z Żółwiami Ninja został Jeff Rowe („Wodogrzmoty Małe”, Mitchellowe kontra maszyny), natomiast warstwą scenariuszową zajął Brendan O’Brian („Sąsiedzi 2”). Jednym z producentów będzie Seth Rogen oraz Evan Goldberg, James Weaver i Josh Fagen z Nickelodeon i Paramount Pictures.

„Muszę przyznać, że fanem Żółwi jestem właściwie przez całe swoje życie. I to część „teenage” z nazwy „Teenage Mutant Ninja Turtles” zawsze najbardziej do mnie przemawiała – podkreśla Rogen. „Uwielbiam filmy o nastolatkach, sam zajmuję się realizacją takiego kina, w zasadzie zacząłem karierę od napisania opowieści o nastolatkach, więc perspektywa rozwinięcia właśnie tego elementu jest dla mnie wyjątkowo ekscytująca. Oczywiście nie ignorujemy pozostałych elementów, ale wykorzystujemy to jako punkt wyjściowy dla historii…” – podkreśla producent widowiska.

Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem, w którym przedstawiono losy nastoletnich superbohaterów. Premiera 4 sierpnia.

Wojownicze Żółwie Ninja to grupa nietypowych superbohaterów, występujących w komiksach wydawnictwa Mirage Studios, a także wszelkich adaptacjach komiksów. Autorami postaci są Kevin Eastman i Peter Laird. Pierwszą publikacją z ich udziałem był komiks Teenage Mutant Ninja Turtles vol.1 #1 (maj 1984). Wojownicze Żółwie Ninja powstały w listopadzie 1983 roku, kiedy to Eastman dla żartu narysował obrazek z dopiskiem Ninja Turtle, przedstawiający stojącego na kończynach tylnych żółwia, który nosił maskę i dzierżył nunczako

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here