Wydawnictwo Story House Egmont wprowadza na rynek prasowy magazyn „Dino Ranch” inspirowany serialem animowanym „Dino Rancho”, który jest emitowany na kanale TVP ABC. Pierwszy numer ukaże się 28 lutego 2023 roku. Szykuje się nie lada gratka dla najmłodszych fanek i fanów dinozaurów, kowbojów i Dzikiego Zachodu. Magazyn można kupić w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju oraz na www.egmont.pl

Magazyn przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Na stronach magazynu miłośniczki i miłośnicy serialu „Dino Rancho” będą mogli śledzić przygody ulubionych bohaterów i poznać bliżej stworzenia żyjące na ranczo: spinozaury, parazaurolofy, czy kompsognaty. W czasopiśmie dzieci znajdą liczne zadania, łamigłówki i kolorowanki, a także opowiadanie, grę planszową i plakaty. Do wydania 1/2023 dołączone są wyjątkowe prezenty – dinostyczna latarka, odznaka i naklejki.

„Dino Rancho” to kanadyjski serial przygodowy dla najmłodszych, emitowany na kanale TVP ABC od 2022 roku.  Fabuła animacji osadzona jest w prehistorycznym i inspirowanym Dzikim Zachodem otoczeniu, w którym dinozaury i ludzie żyją obok siebie. Tytułowe ranczo prowadzi rodzina Cassidy: Jane i Bo z trójką adoptowanych dzieci. Ci odważni kowboje i kowbojki każdego dnia pędzą ku nowym przygodom, które przeżywają z grupą sympatycznych dinozaurów.

Wprowadzenie magazynu wsparte jest komunikacją w mediach społecznościowych, portalach parentingowych i czasopismach z portfolio wydawnictwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here