Bob Iger oficjalnie poinformował, że Walt Disney Animation Studios i Pixar Animation Studios pracują nad sequelami swoich animowanych hitów. W niedalekiej przyszłości doczekamy się kontynuacji filmu: Zwierzogród”, Kraina Lodu” oraz nowa część Toy Story”. Poznajcie pierwsze informacje.

Nowe plany Boba Igera – powrót do Zwierzogrodu, Krainy Lodu oraz Toy Story

Deklaracja Igera nastąpiła w czasie konferencji branżowej, podczas której omawiano wyniki finansowe Disneya w pierwszym kwartale 2023 roku. Szef Disneya oficjalnie potwierdził powstanie nowych animacji ze świata Zwierzogrodu”, Krainy Lodu” oraz Toy Story”. Ostatnia z produkcji doczekała się niedawno interesującego spin-offu, którym był Buzz Astral”.

Aktualnie nie znamy żadnych konkretnych informacji związanych z produkcją, jednak prawdopodobnie czekają nas zmiany za kulisami. Jennifer Lee, a więc reżyserka animacji Kraina lodu 2” podczas promocji w 2019 roku deklarowała, że raczej nie będzie chciała kontynuować historii, aczkolwiek zostawia otwartą furtkę na sequel.

Warto przypomnieć, że Kraina lodu 2, która powstała w 2019 roku, zgarnęła na całym 1 mld 453,6 mln dolarów. Produkcja była też nominowana do Oscara w kategorii najlepszy film animowany, jednak ostatecznie statuetkę otrzymali twórcy animacji Toy Story 4”. Świat znany z filmu Zwierzogród” został aktualnie rozwinięty o krótkometrażową serię animacji.

Historie, które łączą pokolenia – animacje, książki i komiksy Disneya

Siostrzana przyjaźń z Krainy Lodu, wychowanie najmłodszych, Król Lew, czyli międzypokoleniowa miłość… Nie da się ukryć, że rodzina – jako temat – stanowi jeden z najbardziej popularnych motywów występujących w filmach animowanych. Oryginalna i zróżnicowana jak jest to w „Naszym magicznym Encanto”, związana z tradycją i pasją, co znamy choćby z „Coco”, zaskakująca, bo złożona z superbohaterów, o czym przekonują „Iniemamocni”. Poznajcie zestawienie najbardziej niezwykłych rodzin występujących w animowanym kinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here