Rodowe sekrety, piękno fascynującej, choć dzikiej natury. Wartość rodziny i poświęcenie dla innych. „Krainy Lodu” to jedna z najpiękniejszych historii Disneya, która doczekała się nie tylko pełnometrażowych filmów animowanych, lecz również serii książek. „365 historii na cały rok. Kraina Lodu. Disney” stanowi kolejny rozdział pięknej baśni łączącej pokolenia.


Tajemnicze piękno magicznego świata Arendell – uniwersum Disneya

Śnieżny krajobraz niezmiennie łączy się ze świętami. Jednak nie jest to jedyny pretekst, aby poznać cudowne opowieści zapisane w książce „365 historii na cały rok. Kraina Lodu. Disney”. Dostaliśmy ponowną szansę, aby na nowo odkryć magię Arendelle, czyli świat ulubionych postaci z „Krainy Lodu”. Cudownie zilustrowany zbiór opowiadań, w której znajdzie się przygoda na każdy dzień roku. Czytelnik ma szansę wyruszyć na misję ratunkową z Olafem i Kristoffem, odwiedzić wraz z Elsą i Anną odległe pustynne królestwo, sprawdzić, gdzie skrył się Sven, żeby uniknąć kąpieli.

„365 historii na cały rok. Kraina Lodu. Disney”, czyli historia na nowo

Elsa jest starszą córką króla i królowej Arendelle, posiadającą moc tworzenia lodu i śniegu. Podczas zabawy z siostrą Anną przypadkowo trafia ją zaklęciem w głowę i ta traci przytomność. Anna zostaje zawieziona do Króla Trolli, który ratuje jej życie i usuwa wspomnienia dotyczące magicznej mocy Elsy. Rodzice postanawiają odizolować Elsę od świata zewnętrznego, dopóki nie nauczy się kontrolować swoich mocy. Otrzymuje również rękawiczki, by nie zamrażała wszystkiego poprzez dotyk. Oto sam początek filmowej opowieści. „365 historii na cały rok. Kraina Lodu. Disney” to nowe przygody w dobrze znanym świecie, czyli historia, którą poznajemy na nowo.

Emocje, magia, tajemnice – opowieści, które łączą pokolenia

Cudowne święto miodu, lodowe, morskie i śnieżne potwory, kuźnia Jorgena, targowisko z magicznymi eliksirami, leśne duchy, nieznane kultury, piękno natury i rodzinne sekrety… Poszczególne rozdziały z książki „365 historii na cały rok. Kraina Lodu. Disney” stanowią niezwykłą opowieść, w której odnaleźć się może każdy fan baśni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here