„Gigant Poleca” to seria bestsellerowych komiksów ze świata Disneya, które spodobają się wszystkim fanom „Kaczych opowieści”. Emocjonujące przygody, zwariowany humor, niesamowite zwroty akcji i ciekawe nawiązania do kultury popularnej – poznajcie nowe historie Kaczora Donalda, Sknerusa McKwacza, Myszki Miki oraz innych bohaterów znanych za sprawą kultowych komiksów i animacji.

Premiera komiksu „Złoty Jubileusz”, najnowszego tomu z serii „Gigant Poleca”, to doskonała okazja, aby rozpocząć czytelniczą przygodę i zapisać się do prenumeraty kultowego magazynu! Czeka na Was 8 wydań ze specjalnym plecakiem przygotowanym jako gratis do promocyjnego zestawu!

„Gigant Poleca”, czyli komiksy, które łącza pokolenia

Komiksowe przygody bohaterów Disneya na polskim rynku ukazują się już od 1996 roku. Pierwszy tom aktualnie wydawanej serii „Gigant Poleca” był także ostatnim tomem słynnego „Komiks Gigant”. I choć zmienia się częstotliwość publikacji czy nazwy cyklów, to niezmienna jest magia opowieści, które od dekad przyciągają czytelników. „Gigant Poleca” to komiksowe opowiastki, które łączą całe pokolenia fanów – zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych wielbicieli Kaczora Donalda, Myszki Miki, Goofy’ego czy Sknerusa McKwacza, który jest głównym bohaterem „Złotego Jubileuszu”. Absolutnie fantastycznej historii.

Najnowszy „Złoty Jubileusz” – nieznana historia Sknesura McKwacza!

Sknerus McKwacz to jeden z najsłynniejszych bohaterów ze świata komiksów i animacji Disneya. Wizjoner, biznesman, poszukiwacz skarbów i głowa rodziny narodził się w wyobraźni Carla Barksa, wybitnego amerykańskiego twórcy legendarnych historii z uniwersum „Kaczogrodu”. I to właśnie Sknerus jest głównym bohaterem „Złotego Jubileuszu”, najnowszego komiksu z serii „Gigant Poleca”. Nieznana historia z życia McKwacza to przepełniona emocjami opowieść wymyślona i cudownie zilustrowana przez Fabio Celoniego, którego znamy choćby za sprawą „Odwrotu mumii” czy „Doktora Kwakensteina”. „Złoty Jubileusz” to bardzo oryginalna i wielowątkowa historia. Dzięki opowieści możemy kolejny raz przeżyć niesamowitą historię w towarzystwie kultowych bohaterów.

Szalona wyprawa Sknerusa i walka z braćmi Be

W komiksie „Złoty Jubileusz” dowiadujemy się, że tym razem McKwacz poszedł z torbami z powodu nieudanego interesu z fasolą babilońską, a wszystko, co posiadał, trafiło w łapska braci Be! Aby odzyskać swój majątek Sknerus – wraz z siostrzeńcami i Kaczorem Donaldem – będzie musiał się wybrać w szaloną podróż do Krainy Małp, Kryształowego Królestwa, Magicznego Świata Roślin i na Wieżę Babilońską. Ostateczna rozgrywka z braćmi Be to wyjątkowo emocjonująca, niepozbawiona humoru przygoda, która spodoba się nowym, jak również starym fanom „Gigantów”. W albumie zbiorczym opublikowano jeszcze kilka innych zabawnych historyjek („Sprzedawca dziesięciolecia”, „Nowa obroża”, „Katedra Notre Canard”, „W poszukiwaniu miękkości”), które stanowią doskonałe uzupełnienie fantastycznej lektury.

Mistrzowie komiksu i nawiązania do kultury popularnej

„Gigant Poleca” to wyjątkowe czasopismo, w którym prezentowane są komiksy europejskich rysowników i scenarzystów. Znaleźć wśród nich można m.in. prace artystów takich jak: Massimo Fecchi („W mikroświecie”, „Ślady wielkich płetw”), Enrico Faccini („Park i Mat”, „Chudy i Chudszy”), Peter Snejberg („Piłkarski Joker”), Sune Troelstrup („Detektyw na tropie”), Carlo Panaro („Czas niespodzianek”). Twórcy i twórczynie komiksów z bohaterami ze świata Disneya prezentują zadziwiająco magiczny świat, w którym znajdziemy nawiązania zarówno do legendarnych prac Carla Barksa czy Dona Rosy („Życie i czasy Sknerusa McKwacza”), jak również kultury popularnej – filmów, seriali, komiksów, gier i animacji.

„Gigant poleca”, czyli fantastyczne komisy ze świata bohaterów Disneya

Przygody bohaterów Disneya, które poznajemy za sprawą serii komiksów „Gigant poleca”, to czysta rozrywka, niesamowity humor, popkulturowe nawiązania, a także akcja – trzymająca właściwie od pierwszej, aż do ostatniej strony każdej historii. Premiera komiksu „Złoty Jubileusz”, najnowszego tomu z serii „Gigant Poleca”, to natomiast doskonała okazja, aby rozpocząć czytelniczą przygodę i zapisać się do prenumeraty kultowego magazynu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here