„Motomyszy z Marsa”, kultowy serial animowany z lat 90., powróci w nowej odsłonie! Prawa do produkcji przejęła firma The Narcelle Company. Znamy pierwsze szczegóły planowanego projektu.

„Motomyszy z Marsa” to kanadyjsko-amerykański animowany serial telewizyjny. Niezwykle popularna produkcja została stworzona przez Ricka Ungara w 1993 roku. W tym roku mija zatem 30-lat od powstania serii, do której prawa nabyła firma The Narcelle Company. Nowi właściciele planują wypuścić do sprzedaży kompletnie nowe zabawki związane z bohaterami animacji, ale także chcą stworzyć nowy serial animowany.

Warto dodać, że The Narcelle Company wyprodukowało popularne serie dokumentalne „The Toys That Made Us” oraz „The Movies That Made Us” dostępne na Netflixie).

„Motomyszy z Marsa„Motomyszy z Marsa opowiada o trzech humanoidalnych marsjańskich myszach – Throttle, Modo i Vinnie. Seria zaczyna się awaryjnym lądowaniem motomyszy w USA, w Chicago. Trójka głównych bohaterów poznaje tam Charley (pełne imię Charlene Davidson) – piękną i młodą dziewczynę, która od tego wydarzenia staje się jednym z głównych bohaterów serii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here