W ten weekend zabierz babcię i dziadka do kina na „Zadziwiającego kota Maurycego”. Animacja na podstawie kultowej powieści Terry’ego Pratchetta od dziś w kinach w całej Polsce!

Ten weekend może być naprawdę rodzinny! Już w sobotę Dzień Babci a niedziela to święto wszystkich dziadków. To idealna okazja, by wybrać się z najbliższymi do kina na wspaniałą, pełną humoru i zwariowanych przygód animację o przygodach niezwykłego kota i jego przyjaciół. Już teraz zaplanujcie weekend, bo właśnie dziś „Zadziwiający kot Maurycy” rozmiauczy się w kinach w całej Polsce!

„Zadziwiający kot Maurycy” to najnowszy przebój scenarzysty „Shreka” i pięciu części „Piratów z Karaibów”! Zobacz kota Maurycego i jego cwaną paczkę w sensacyjnie śmiesznych przygodach w krainie magii i czarów. Bądź świadkiem śmiałych sztuczek i planów, które mogły zrodzić się tylko w jednej kociej głowie. Bo ten rudy koleżka to nie żaden kitek mruczek, tylko prawdziwy król przekrętów, który wie, jak pokazać pazurki i zawsze ląduje na cztery łapy.

„Zadziwiający kot Maurycy” to pierwszy animowany film fabularny oparty na twórczości kultowego pisarza – Terry’ego Pratchetta, którego legendarny cykl „Świat Dysku” sprzedał się w liczbie przeszło 70 milionach egzemplarzy i znajduje się na liście stu najlepiej sprzedających się serii literackich w historii. W oryginalnej wersji językowej animacji głosów bohaterom użyczyli: Emilia Clark, Himesh Patel, David Tennant, Gemma Arterton, a w rolę tytułowego kocura wcielił się Hugh Laurie, czyli nie kto inny jak uwielbiany w Polsce Doktor House. W polskiej wersji językowej Maurycemu głosu użyczył Piotr Adamczyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here