Serial, który uformował pokolenia. Niezwykłe widowisko – ponowne odczytanie legendy Mrocznego Rycerza. Wizualnie olśniewający, odważny tematycznie… „Batman: The Animated Series” to kultowa kreskówka, która stanowi perłę w koronie mitologii Obrońcy Gotham. Oczekiwana animacja pojawi się na platformie HBO Max Polska. Premiera już 15 lutego.

Jeszcze przed uruchomieniem polskiego serwisu HBO Max, miłośnicy animacji DC oraz Warner Bros. zastanawiali się, czy w ofercie platformy znajdziemy kultowe animowane produkcje DC Comics, w tym najpopularniejszy serial o przygodach Batmana stworzony przez Bruce’a Timma. Warto było czekać.

Według najnowszych doniesień w najbliższych miesiącach w ofercie platformy HBO Max pojawi się w końcu kultowy serial animowany „Batman: The Animated Series” (85 odcinków). Co więcej, w serwisie zostanie zamieszczona również kontynuacja, czyli serial „The New Batman Adventures” (24 odcinki).

„Batman: The Animated Series” to być może jedna z najlepszych opowieści superbohaterskich w historii. Okazuje się, że kultowa kreskówka z lat 90. może powrócić w zupełnie nowym wydaniu. Podobno rozważa się realizację oficjalnej kontynuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here