Platige Image przygotowało świąteczną animację, w której załoga statku kosmicznego wcielając się w rolę świętego Mikołaja przemierza galaktykę, aby spełnić świąteczne marzenia. Ponad dwuminutowy film został stworzony przy użyciu silnika Unreal Engine 5.

Załoga krążącego w przestworzach statku kosmicznego odbiera wiadomość „Help”. Natychmiast obrany zostaje nowy kurs. Po chwili widzimy jak pojazd, w kształcie logo studia Platige Image, ląduje na rozgrzanych piaskach bezkresnej pustyni zamieszkałej przez dziwaczne istoty. Rozpoczyna się misja ratunkowa. Nie jest ona łatwa, bowiem droga, którą przemierza łazik planetarny wiedzie przez pełne niebezpieczeństw wyschnięte dno morza oraz złowrogie góry. W końcu jednak udaje się dotrzeć do celu. Okazuje się, że nadawca komunikatu to robot, zaś treść wiadomości jest fragmentem listu do świętego Mikołaja.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, co było w napisanym przez robota liście do św. Mikołaja i czy załodze statku Platige Image uda się wypełnić misję koniecznie obejrzyjcie film.

Jeśli spodobały się wam bożonarodzeniowe przygody załogi statku Platige Image zobaczcie jak wyglądała wielkanocna misja „platiżan”. Warto dodać, że dziewiczy lot statku Platige doceniło jury Austalian Effects & Animation Festival przyznając srebrną nagrodę w kategorii animacji krótkometrażowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here