Pixel-Box to coś wyjątkowego dla wszystkich Geeków. Zastanawiałeś się kiedyś skąd wziąć te wszystkie oryginalne i wypaśne gadżety z gier, filmów i seriali których zdjęcia możesz znaleźć w Internecie? Jesli tak to w końcu mamy dla Ciebie odpowiedź – to wszystko z Pixel-Boxa. Twórcy Pixel-Box opowiedzieli nam, czym właściwie jest ich popkulturowy projekt.


Co to byłaby jednak za rozrywka dla takiego geeka jak ty, gdybyś po prostu kupował te gadżety w sklepie. Prawdziwa radość to zabić smoka i zobaczyć jaki loot wydropił! Co prawda nie mamy smoków, nie każemy Ci też (a wręcz odradzamy!) nikogo ani niczego zabijać ale gwarantujemy że będziesz się czuł podobnie. Na pixel-box.pl możesz zamówić pudełko, pełne niezwykłych gadżetów dla prawdziwego geeka! Najnowszym box jest związany ze światem Wiedźmina i fanów Rodów Smoka.
 PanAnimacja: Czym jest sama idea Gift-Boxów?

Chodzi o zapewnienie szerokiej grupie odbiorców dostępu do oryginalnych, licencjonowanych gadżetów i zrobienia z tego zabawy; chcemy, aby otwieraniu pixelowego pudełka towarzyszył dreszczyk emocji związany z nieznanym!

Dla jednych jest to kupowanie kota w worku, ale innym właśnie na tym zależy. My zapewniamy oficjalne, oryginalne, fajnej jakości gadżety, a oni explorują każdego Pixel-Boxa tak, jak gdy za dzieciaka buszowali pod choinką w wigilijny wieczór. To przepis na szczyptę magii świąt co miesiąc.

Co wyróżnia Was na rynku?

Przede wszystkim obecność na nim od 2016 roku! Każdy kto zaraz po studiach próbował znaleźć pracę wie, jak cenne na rynku zawodowym jest doświadczenie. Nasze jest już pokaźne! Kombinujemy dla Was pudła już od 6 lat. Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie i dołączenie z nami do zabawy – to naprawdę bezcenna przygoda dla wszystkich osób obecnych w pixelboxowym zespole.

Po drugie: szeroka oferta rozciągająca się od Pixel-Boxów subskrypcyjnych, wariantu mini i samego Teesa, które są wysyłane raz w miesiącu, po Mystery-Boxy, które są pakowane i przekazywane kurierom w 24 godziny robocze. Tym samym masz wpływ nawet na czas realizacji zamówienia, a nadal nie wiesz jakie skarby czekają wewnątrz paczki

Trzecim ważnym, wyróżniającym nas aspektem jest możliwość poznania nas i kupienia Pixel-Boxa stacjonarnie na wydarzeniach takich jak Pyrkon, Warszawskie Targi Fantastyki, Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, Poznań Game Arena (PGA) i inne, które wpadną w oko.

W jaki sposób dobieracie akcesoria tematyczne do danego miesiąca?

Pytanie jest o tyle ciekawe, że jakiś czas temu odeszliśmy od sztywnych tematyk, ale wciąż zachowujemy pewien standard: Zamawiamy gadżety od sprawdzonych już producentów – gadżety są oficjalne. Staramy się, aby ich rodzaje były maksymalnie różnorodne, przez co nie znajdziesz w jednym Pixel-Boxie dwóch czapek, dwóch notatników, dwóch koszulek etc.

Wybieramy gadżety, które sami chcielibyśmy w takiej paczce znaleźć. Zrezygnowanie z określonych tematyk zapewniło nam większą swobodę działania. Testujemy to rozwiązanie. Wcześniej dobieraniu gadżetów do tematycznych Boxów nieraz towarzyszyło poczucie, że rezygnujemy z super okazji, których jedyną winą jest to, że nie wpisują się w temat.

Poznajcie pełną ofertę Pixel-Box

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here