Okazuje się, że czworonożni pupile to tak naprawdę herosi na pełen etat. Bo nawet Superman, Batman, Wonder Woman czasami muszą korzystać z pomocy swoich zwierzęcych przyjaciół. „DC Liga Super-Pets”, jedna z najnowszych animacji Warner Bros., to nowe spojrzenie na świat popularnych superbohaterów. Fenomenalne kino. Film ukazał się za sprawą Galapagos Films.

„DC Liga Super-Pets”, czyli nowy wymiar superherosów DC

Czy superbohaterowie też mają swoich czworonożnych przyjaciół? Oczywiście! Na przykład Krypto – pies Supermana – ramię w ramię ze swoim panem zwalcza przestępczość w Metropolis, bo tak jak on, posiada super moce. I kiedy pewnego dnia Superman wraz z innymi członkami Ligi Sprawiedliwości zostaje uprowadzony, Krypto wkracza do akcji. Razem z innymi zwierzakami rusza na ratunek superbohaterom. Oto punkt wyjściowy animacji „DC Liga Super-Pets”.

Rozrywkowa i emocje – niestandardowe kino familijne

„DC Liga Super-Pets” przedstawia dobrze znany nam świat w zupełnie nowy sposób. Obserwowanie Supermana oczami jego psa niesie nie tylko ogromny potencjał komiczny, ale i pozwala odkryć, że nawet najlepiej znana postać może wciąż być zaskakująca. Twórcom animacji udało się w pewnym sensie zredefiniować charaktery najsłynniejszych bohaterów. Okazuje się, że prawdziwi tytani – Superman, Wonder Woman czy Batman – także czasami potrzebują pomocy. Niestandardowe kino familijne, w którym liczą się emocje, ale też spektakularna rozrywka nawiązująca do filmów superbohaterów.

Seans dla prawdziwych miłośników DC i nowego pokolenia fanów

„DC Liga Super-Pets” to opowieść o ekscytującej przygodzie ulubionych super zwierzaków – Krypto i Asa oraz całej reszty drużyny ­– które działają u boku swoich odpowiedników z Ligi Sprawiedliwości. Jared Stern, reżyser widowiska, potrafił połączyć ze sobą kanoniczne elementy z uniwersum, wprowadzając również bardzo dużo zabawy z konwencją kina superbohaterskiego. Dzięki temu „DC Liga Super-Pets” stanowi idealny seans zarówno dla prawdziwych miłośników DC, jak i nowego pokolenia fanów.

Przygoda, akcja, humor, czyli „DC Liga Super-Pets”

Zabawna i pełna akcji animacja rzuca światło na niedocenionych do tej pory bohaterów. Superpies Krypto – wierny towarzysz Supermana i As – późniejszy pupil Batmana staną łapa w łapę w obliczu zadania wymagającego nie lada odwagi. Połączenie wszystkiego, co uwielbiamy: bohaterów DC z futrzanymi zwierzakami jest już dostępne zarówno na płytach DVD oraz nośnikach Blu-ray.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here