Rodzinne więzy krwi, poczucie honoru i pragnienie zemsty. Co stanowi naszą tożsamość? Czy każdy z nas kreuje własną przyszłość? „Gamora i Nebula. Siostrzeństwo broni”, książka osadzona w uniwersum Marvela, to opowieść, w której znajdziemy nie tylko pytania, ale również odpowiedzi. Rozrywkowa propozycja opublikowana za sprawą Wydawnictwa Olesiejuk to również odkrycie nowych sekretów w mitologii superbohaterów.

Więzy krwi i walka o przyszłość „Gamora i Nebula. Siostrzeństwo broni”

Autorką książki „Gamora i Nebula. Siostrzeństwo broni” jest MacKenzi Lee – pisarka, która dała się już poznać polskim fanom za sprawą opowieści Loki. Gdzie zaległy się kłamstwa”. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku dostajemy angażującą emocjonalnie historię, w której antybohaterowie Marvela zyskują nową twarz. W rozrywkowej formule zapisano natomiast bardzo ciekawe kwestie związane z rodziną i poczuciem honoru, a także pragnieniem zemsty.

Droga antyherosów, czyli sekrety uniwersum Marvela

Gamora, córka Thanosa, zostaje wysłana na Torndune, planetę niegdyś tętniącą życiem, obecnie niszczoną przez wielkie kopalnie. Ma zdobyć jej serce, choć nie do końca wie, czym ono jest. W ślad za Gamorą podąża Nebula. Chce odnaleźć serce Torndune jako pierwsza i zemścić się na siostrze za to, że niedawno z jej winy straciła rękę. Ale jak dostać się do jądra planety? Jedna z nich sprzymierza się ze zbuntowanymi górniczkami walczącymi z kopalnianą korporacją, druga współpracuje z Powszechnym Kościołem Prawdy. Im bliżej do serca Torndune, tym siostry są bliższe odkrycia prawdy o grze, w której nieświadomie uczestniczą, i tym silniejsza więź zawiązuje się między nimi. Czy jednak zdołają sobie zaufać?

„Gamora i Nebula. Siostrzeństwo broni” – opowieść o przeznaczeniu

odzinne więzy krwi, poczucie honoru i pragnienie zemsty. Co stanowi naszą tożsamość? Czy każdy z nas kreuje własną przyszłość? „Gamora i Nebula. Siostrzeństwo broni”, książka osadzona w uniwersum Marvela, to propozycja nie tylko dla fanów uniwersum Marvela, lecz fantastyczno-przygodowych opowieści, w których ważne są relacje między bliskimi oraz rozwój postaci – zwłaszcza tak charakternych, jak siostry Gamora i Nebula.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here