Nagrodzony Oscarem twórca Guillermo del Toro przedstawia współczesną wersję klasycznej historii o drewnianej lalce, która w magiczny sposób ożywa, by pocieszyć pogrążonego w żałobie cieślę o imieniu Geppetto. Nietuzinkowy obraz nakręcony w technice animacji poklatkowej w reżyserii Guillermo del Toro i Marka Gustafsona wypełniają przygody i wybryki psotnego Pinokia, który poszukuje swojego miejsca w świecie.

„Pinokio” del Toro – animacja poklatkowa od mistrza współczesnego kina

Pinokio, niezwykły bohater, którego literackim ojcem jest Carlo Collodi, pojawiał się w wielu ekranizacjach filmowych, jak i przedstawieniach teatralnych. Jak będzie wyglądać w nowym filmie Guillermo del Toro? Pewną wskazówką były już pierwsze grafiki koncepcyjne i ilustracje do książki, która stała się podstawą nowego projektu Guillermo del Toro. W przeszłości publikowano również oficjalne zapowiedzi, a teraz przyszedł czas na fabularny zwiastun animacji. Zobaczcie pierwszą zapowiedź nowej animacji Netflixa!

Nowa wersja „Pinokia” od wytwórni Disney – reżyserem Robert Zemeckis

Co ciekawe, Pinokio, jeden z najsłynniejszych baśniowych bohaterów, powraca w nowej historii, którą przygotowała wytwórnia Disney. Reżyserem aktorskiego filmu „Pinokio” jest Robert Zemeckis, twórca „Powrotu do przyszłości”, „Opowieści wigilijnej”, a także „Forresta Gumpa”. W roli Geppeta wystąpi Tom Hanks. Premierę zaplanowana na 8 września. W sieci ukazał się także pierwszy zwiastun filmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here