„Na koniec świata i jeszcze dalej”! Poznajcie historię Strażnika Kosmosu w nowym filmie studia Disney i Pixar – „Buzz Astral”. Premiera w kinach latem 2022 roku. Zobaczcie oficjalny zwiastun animacji, która stanowi spin-off popularnej serii „Toy Story”.

„Toy Story” to kultowa seria animacji, która doczekała się czterech części, a także kilku filmów krótkometrażowych, choćby „Lamp Life”. „Buzz Astral”, najnowsza produkcja z wytwórni Disney/Pixar, to bardzo nietypowe widowisko science-fiction. Opowieść ukaże nam historię prawdziwego Buzza, pilota testowego, który stał się inspiracją dla kosmicznego bohatera znanego z „Toy Story”. Zobaczcie oficjalny zwiastun animacji.

Buzz Astral opowiada o genezie tytułowego bohatera, który był inspiracją dla zabawki z serii Toy Story. Buzz jest zawodowym astronautą, natomiast historia ma być utrzymana w stylu przygodowego science fiction. Zapowiada się kosmiczna podróż po nieznanych galaktykach! Chris Evans będzie głosem Buzza Astrala. Angus MacLane, nagradzany animator Pixara jest reżyserem animacji. Premiera w polskich kinach już 17 czerwca 2022 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here