Czym jest prawdziwa przyjaźń? Co to znaczy, że jesteśmy częścią rodziny? W jaki sposób okazywać emocje? „Moje opowieści. Disney Pixar” to inspirująca lektura, w której można poszukać odpowiedzi na właśnie tak postawione pytania. Książka opowiadająca o przygodach bohaterów ze świata filmów animowanych Disney/Pixar to doświadczenie dla całej rodziny.

  Wyjątkowa kolekcja opowieści o przygodach bohaterów z kultowych filmów animowanych wytwórni Disney Pixar. Oto rodzina Iniemamocnych, która ukrywa swoje nadzwyczajne umiejętności. Utalentowany szczurek Remy z „Ratatuj”, który w pewnej paryskiej restauracji przygotowuje dania godne najlepszych szefów kuchni. I jeszcze Carl z „Odlotu”, który zabierze nas w podróż jego marzeń. Emocje, przygoda, angażujące historie i dużo zabawy – to znajdziecie w kolejnym tomie serii „Moje opowieści”.

Potęga rodziny – historia „Iniemamocnych”

Bob Parr i jego żona Helen byli kiedyś największymi pogromcami przestępców, ratowali czyjeś życia i walczyli ze złem dosłownie każdego dnia. Piętnaście lat później, zmuszeni do przeistoczenia się w zwykłych obywateli, mieszkają na przedmieściu, borykają się z przyziemną, codzienną egzystencją i wychowują trójkę dzieci: Violę, Maksa i najmłodszego Jack-Jacka. Ale bynajmniej nie jest to życie usłane różami! Codzienne troski, niemałe wyzwania rodzicielskie, sprawiają, że Bob i Helen muszą na nowo określić swoją rolę.

Uroki codzienności w kuchni „Ratatuj”

Mówi się, że Francja to elegancja! I w pewnym sensie jest to prawda. Choć równocześnie warto pamiętać, że prawdziwą klasę można znaleźć również w codzienności. Marzycielski szczur Remy pragnie zostać szefem kuchni w jednej z wykwintnych paryskich restauracji. Zmuszony do wyboru między oczekiwaniami rodziny a kulinarnym powołaniem, Remy wplątuje się w ciąg nieoczekiwanych wydarzeń i wraz z nowym przyjacielem Linguinim wywraca gastronomiczny świat do góry nogami.

Marzenia do spełnienia, czyli prawdziwy „Odlot”

Nie ma dnia do stracenia, bo fortuna kołem się toczy! A na realizację najdzikszych nawet marzeń nigdy nie jest za późno. Siedemdziesięcioośmioletni Carl Fredricksen, emerytowany sprzedawca balonów, spełnia swe wielkie życiowe marzenie o przygodzie – za pomocą setek balonów przekształca swój dom w wielki pojazd powietrzny i odlatuje do Ameryki Południowej. Ale przypadkiem zabiera nieplanowanego pasażera, ośmioletniego skauta Russella, pełnego nieuzasadnionego optymizmu, lecz wyjątkowo niezręcznego. Razem przeżywają mnóstwo zaskakujących i niespodziewanych przygód…

„Moje opowieści. Disney/Pixar” – magia emocji

W jaki sposób odnaleźć szczęście w codzienności? Czym właściwie ono jest? Rodzina, przyjaźń, miłość – najważniejsze wartości w życiu człowieka. „Moje opowieści. Disney/Pixar” to cudownie zrealizowana książka, która powinna trafić nie tylko – choć zwłaszcza – serc najmłodszych czytelników. Fantastyczne ilustracje nawiązujące do pełnometrażowych hitów animacji, urocze morały i ciekawie napisane historie sprawiają, że zbiór potrafi dostarczyć prawdziwą magię emocji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here