Szalona akcja, wulgarne sceny przemocy i seksu, niestandardowa satyra na superbohaterów. „The Boys” to bezkompromisowy serial na podstawie komiksów Gartha Ennisa, który już wkrótce doczeka się nowego rozdziału. Przedstawiciele Amazon Prime Video zamówili stworzenie serialu animowanego dla dorosłych pod tytułem „Diabolical”. W sieci pojawiła się najnowsza zapowiedź widowiska!

„The Boys Presents: Diabolical”, czyli bardzo szalony fastfood

Najnowsza zapowiedź „The Boys Presents: Diabolical” jest zrealizowana w stylistyce reklamy fastfoodowej sieci, w którym bywają zarówno superbohaterowie, jak również złoczyńcy. Krwawo, bezkompromisowo, wulgarnie i diabelsko – taki jest charakter materiału promocyjnego nowej animacji zrealizowanej dla platformy Amazon Prime Video. Zobaczcie zwiastun. Co wiemy na temat nadchodzącego projektu?

Animowany serial dla dorosłych, który może przekroczyć kolejne granice

Za projekt odpowiedzialny będzie producent wykonawczy showrunner serialu aktorskiego, Erik Kripke, który zdradził, że scenarzyści odpowiedzialni za nadchodzącą serię kierowali się tylko jedną zasadą – nie ma żadnych zasad. Za poszczególne scenariusze odcinków odpowiadają: Awkwafina, Garth Ennis (scenarzysta komiksu, na którego podstawie powstaje serial aktorski), Eliot i Ilana Glazer, Simon Racioppa, Justin Roiland i Ben Bayouth, Andy Samberg oraz Aisha Tyler.

Producentami wykonawczymi są Seth Rogen i Evan Goldberg, którzy pełnili taką samą funkcję dla animacji „Invicible”, która powstała na bazie bestsellerowej serii komiksów Roberta Kirkmana. Poczytajcie o produkcji serialu dostępnej również na Amazon Prime Video. W sieci pojawiły się także informacje na temat powrotu aktorskiego widowiska The Boys.

Nowe produkcje Amazona – „The Boys” to dopiero początek

Animowany serial będący spin-offem The Boys będzie złożony z 8 odcinków. Każdy z nich będzie trwać ok. 12-14 minut – epizody zostaną zrealizowane w różnorodnej stylistyce i odmiennej technice animacyjnej. Tymczasem kolejny sezon The Boyspojawi się w czerwcu 2022 roku, natomiast animacja ma ustaloną datę premiery na 4 marca 2022 roku. Przypomnijmy, że platforma Amazon Prime Video zamówił również spin-off aktorskiego serialu, który skupi się na grupie młodych superbohaterów G-Men z komiksu The Boys.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here