„CREEPSHOW” POWSTAŁ NA PODSTAWIE KULTOWEJ KOMEDII GROZY  Z 1982 ROKU W REŻYSERII GEORGE’A A. ROMERO ZREALIZOWANEJ WEDŁUG SCENARIUSZA STEPHENA KINGA. Producentem wykonawczym serialu jest Greg Nicotero, współtwórca „Fear the Walking Dead”. Polska premiera już dzisiaj, 17 stycznia o godzinie 22:00 na antenie AMC. 3. sezon składa się z sześciu
mrożących krew w żyłach odcinków, emitowanych w każdy poniedziałek do 21 lutego.

Polska premiera 3. sezonu „Creepshow” – serialowej antologii utrzymanej w klimacie komediowego horroru, która powstała na podstawie kultowej komedii grozy i komiksie o tym samym tytule, już dziś, 17 stycznia o 22:00 na antenie AMC. 3. sezon składa się z sześciu mrożących krew w żyłach odcinków, emitowanych w każdy poniedziałek do 21 lutego.

W każdym z sześciu odcinków sezonu zostaną opowiedziane dwie historie. Otwierająca 1. odcinek „Mums” powstała w oparciu o opowiadania Joego Hilla, a opowieść zamykająca sezon w 6. odcinku – „Dead Girl Named Sue” – została zaczerpnięta z opowiadania Craiga Englera. W 3. sezonie zobaczymy również jedną historię animowaną – „The Things in Oakwood Past” – w której bibliotekarka, po otwarciu przez mieszkańców miasteczka kapsuły czasu, musi zapobiec powtórzeniu się mrocznych historii…

W 3. sezonie „Creepshow” na ekranie pojawią się m.in. Michael Rooker, Ethan Embry, Andrew Bachelor, James Remar, Johnathon Schaech, Reid Scott, Hannah Fierman oraz King Bach.

Pierwszy sezon „Creepshow” pobił rekordy oglądalności na platformie Shudder, gdzie zadebiutował. Został doceniony zarówno przez krytyków, jak i widzów, zdobywając wysokie recenzje i wynik 97% „świeżości” na serwisie Rotten Tomatoes. 2. sezon serii pojawił się w Polsce na antenie AMC w lipcu tego roku, a fani serii mogli również zobaczyć animowany odcinek specjalny z głosami Kiefera Sutherlanda („24”) i Joey King („The Kissing Booth”). Z kolei 13 grudnia na antenie pojawił się „Creepshow – edycja świąteczna: Anonimowi Zmiennokształtni” z Anną Camp („Pitch Perfect”) i Adamem Pallym („The Mindy Project”).

„Creepshow” to serial produkcji Cartel we współpracy z Monster Agency Productions, Taurus Entertainment i Striker Entertainment.

O AMC (Polska)

AMC to kanał dla widzów szukających mocnych wrażeń, wysokiej jakości rozrywki i wielbicieli niezwykłych historii. Oferuje kultowe filmy akcji oraz oryginalne produkcje własne. Seriale AMC to wielokrotnie nagradzane, wysokobudżetowe, innowacyjne i kreatywne produkcje, m.in. „Fear the Walking Dead”, „Terror”, „NOS4A2”, „Kraina  bezprawia”, „Eli Roth: Historia Horroru”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here