Wyszczekany, kontrowersyjny, charakterny i nieobliczalny. Deadpool. Superheros, od lat uznawany za jedną z najbardziej oryginalnych postaci popkultury, powraca w kolejnym tomie z nowej serii „Marvel. Fresh!”. Przed Wami „Deadpool – Najemnika śmierć nie tyka”, czyli kolejna historia z uniwersum.

Najemnik, który śmierci się nie boi – Deadpool

W pierwszym tomie przygód Deadpoola z nowej serii wydawniczej „Marvel. Fresh!”, kości zostały ponownie rzucone! Po tym, jak Wade Wilson srodze rozczarował się życiem superbohatera, wykasował sobie pamięć i wrócił do tego, w czym jest najlepszy – najemnikowania! Najemnika śmierć nie tyka” była szalonym otwarciem nowego cyklu. A jaka jest kontynuacja? Czy Skottie Young ponownie stanął na wysokości zadania?

Drugi tom przygód Deadpoola z serii wydawniczej Marvel Fresh! Pewnego dnia Deadpool obudził się i odkrył, że nie ma serca. Dosłownie! Skradziony organ może odnaleźć tylko najlepsza detektywka w uniwersum Marvela, czyli Jessica Jones. Ta wspólna przygoda nie skończy się jednak tak jak w kryminale noir… Co gorsza, Deadpool zostaje wmieszany w śmiercionośną rywalizację pomiędzy dwoma parkami rozrywki i przyjmuje najtrudniejsze jak dotąd zlecenie na zabicie… Świętego Mikołaja! Tymczasem w mieście pojawia się zamaskowany osobnik, który ma z Deadpoolem rachunki do wyrównania…

„Deadpool – Dobranoc” – szalony wojownik bez serca, czyli piękna rozrywka

Autorem tej opowieści jest Skottie Young („Nienawidzę Baśniowa”), a rysunki stworzyli Scott Hepburn i Nic Klein („Thor”). Album zawiera zeszyty #7–12 serii „Deadpool”. To szalenie unikatowa propozycja dla fanów nietypowych komiksów superbohaterskich. Deadpool, jeden z najpopularniejszych superbohaterów Marvela, znany z komiksów i filmów, może wrócić w serialu animowanym. Propozycja dedykowana dla dorosłych widzów jest podobno w planach amerykańskiego potentata. Do roli miałby powrócić Ryan Reynolds, aktor znany z kinowej superprodukcji „Deadpool” oraz „Deadpool 2”. Co wiemy na temat projektu? Nie wszyscy jednak wiedzą, że przed kilkoma laty planowano niezależny projekt animowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here