Czy wiecie, że Trey Parker oraz Matt Stone podpisali niezwykle lukratywny kontrakt na realizację kolejnych sezonów serialu „Miasteczko South Park”? Okazuje się, że umowa opiewa na sumę 900 milionów dolarów. Wkrótce doczekamy się także nowych filmów pełnometrażowych.


Miasteczko South Park to amerykański serial animowany dla dorosłych tworzony od 1997 roku przez Treya Parkera i Matta Stone’a dla telewizji Comedy Central. Głównymi bohaterami kreskówki są czterej chłopcy – Eric Cartman, Stan Marsh, Kyle Broflovski i Kenny McCormick – miewający dziwne przygody w tytułowym miasteczku w stanie Kolorado. W serialu wulgarny język połączony jest z czarnym humorem, a motywem przewodnim są nierzadko kontrowersyjne tematy, kwestie kulturowego tabu i społeczne przekraczanie granic. Satyryczny obraz współczesnej Ameryki i popkultury już wkrótce doczeka się rozwinięcia o nowe produkcje.

Kontrowersyjne imperium – nowe projekty w Miasteczku South Park

ViacomCBS podpisał z Parkerem i Stone’em umowę o wartości 900 mln dolarów, zgodnie z którą produkcja serialu będzie kontynuowana do 30 sezonu (w 2022 roku pojawi się na antenie sezon o numerze 25). To nie wszystko. Zgodnie z umową Parker i Stone zrealizują także 14 nowych filmów, które dostępne będą na wyłączność na Paramount+. Umowa zakłada realizację dwóch filmów rocznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here