Już jesienią 2021 roku na ekrany kin trafi nowa animacja wytwórnia Disneya! Będzie to „Nasze magiczne Encanto”, czyli projekt, za którego realizację odpowiada Lin-Manuel Miranda, twórca musicalu „Hamilton”, a także kompozytor ścieżki dźwiękowej do animacji „Vaiana. Skarb oceanu”, która doczeka się rozwinięcia w formie serialu. Zobaczcie oficjalny zwiastun „Nasze magiczne Encanto”!


Folklor, baśń i rodzinna magia – „Nasze magiczne Encanto”

Niezwyczajna baśń, wzruszająca historia rodzinna, muzyka, czyli sztuka, która łączy się ze światem natury… „Nasze magiczne Encanto”, nowy film wytwórni Disneya, to wyjątkowo niezwykły projekty w reżyserii Byrona Howarda („Zwierzogród”, „Piorun”, „Zaplątani”)oraz Jareda Busa. O czym będzie to opowieść? Pierwsze zapowiedzi sugerowały, że będzie to familijna opowieść zrealizowana w konwencji realizmu magicznego.

Główną bohaterką filmu będzie Mirabel, dziewczyna mieszkającej wraz z rodziną Madrigalów w magicznym domu w kolumbijskich górach, w miejscu zwanym Encanto. Niezwykłe jest to, że właściwie jej cała familia dysponuje jakimiś magicznymi mocami – siłą, zdolnością do przemiany czy leczenia. Jednak Mirabel jest pozbawiona super-zdolności. Wkrótce dziewczynka odkrywa, że otaczająca ją magia jest także źródłem zagrożenia, a ona sama może być ostatnią nadzieją dla swojej rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here