Niezwyczajna baśń, wzruszająca historia rodzinna, muzyka, czyli sztuka, która łączy się ze światem natury… „Encanto”, nowy film wytwórni Disneya, to wyjątkowo niezwykły projekty! O czym będzie to opowieść?


„Enancto” ukaże nam historię pozornie typowej kolumbijskiej rodziny – w krwi członków familii płynie jednak nadnaturalna moc. Okazuje się, że każdy bohaterów z rodu wykazuje magiczne moce. I jest tak do czasu, kiedy to pewna młoda Kolumbijka z kolorowego domu nie nosi w sobie żadnego specjalnego daru.

Warto zaznaczyć, że autorem pomysłu do filmu jest Lin-Manuel Miranda, twórca musicalu „Hamilton”, a także kompozytor ścieżki dźwiękowej do animacji „Vaiana. Skarb oceanu”, która doczeka się rozwinięcia w formie serialu. „Encanto” będzie reżyserowane przez trio artystów. Pierwszym z nich jest Jared Bush, scenarzysta wspomnianej „Vaiany”, ale także „Zwierzogrodu” (2016), Byron Howard, który właśnie za ostatnią z wymienionych animacji uzyskał Oscara, a także Charise Castro Smith, scenarzystka serii Nawiedzony dom na wzgórzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here