Addamsowie powracają! Osobliwa familia uwielbiająca makabrę pojawi się w nowym filmie animowanym. Zobaczcie oficjalny zwiastun widowiska, w którym fantastyka łączy się z grozą i komedią! Tymczasem w niedalekiej przyszłości doczekamy się również nowej odsłony z serii „Hotel Transylvania”.


„Rodzina Addamsów”, czyli powrót do krainy makabry

Gomez i Morticia Addams wraz z dziećmi mieszkają w mrocznej rezydencji na szczycie góry. Kiedy w pobliżu Margaux Needler rozpoczyna budowę nowego osiedla postanawia pozbyć się ekscentrycznej rodziny. Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach! No cóż, „Rodzina Addamsów” stanowi w tym kontekście bardzo szczególny przypadek… Bo członkowie arystokratycznego rodu są, po prostu, upiorni. Diablo oryginalni. A co najważniejsze – ciągle pozostają w znakomitej formie, o czym możemy się przekonać za sprawą filmu animowanego, o którym pisałem jakiś czas temu w recenzji. Teraz doczekaliśmy się zwiastuna kontynuacji.

Groza, wakacje i komedia! Oto zapowiedź kontynuacji

Okazuje się, że już jesienią spotkamy się z bohaterami słynnej familią Addamsów, a to za sprawą kolejnej odsłony animacji „Rodzina Addamsów”. Film został opracowany w reżyserii Grega Tiernana oraz Conrada Vernona. Co wydarzy się w nadchodzącym filmie?

Morticia oraz Gomez pozostają nieco strapieni faktem, że ich najukochańsze dzieciaki dorastają, omijają rodzinne kolacje, uciekają od dziedzictwa Addamsów. Aby podtrzymać rodzinne więzy, małżeństwo decyduje się na to, aby zabrać swoje pociechy na rodzinne wakacje – oto zaczyna się podróż nawiedzonym kamperem przez niesamowitą Amerykę. Swoich głosów postaciom użyczą Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Javon ‘Wanna’ Walton, Wallace Shawn, a także Snoop Dogg, Bette Midler oraz Bill Hader. Zobaczcie zwiastun widowiska! Tymczasem warto nadmienić, że Tim Burton pracuje nad serialem aktorskim osadzonym w kultowym uniwersum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here