Addamsowie to arystokratyczny klan z zamiłowaniem do makabry, będący jednocześnie ironicznym wizerunkiem idealnej amerykańskiej rodziny. Znamy ich z kultowych komiksów, animowanych serii, a także aktorskich filmów! Okazuje się, że już wkrótce doczekamy się nowej kreskówki, a także serialu w reżyserii Tima Burtona!


Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach! No cóż, „Rodzina Addamsów” stanowi w tym kontekście bardzo szczególny przypadek… Bo członkowie arystokratycznego rodu są, po prostu, upiorni. Diablo oryginalni. A co najważniejsze – ciągle pozostają w znakomitej formie, o czym możemy się przekonać za sprawą nowego filmu animowanego, o czym wspominałem w recenzji widowiska. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce doczekamy się kontynuacji! Zaprezentowano zresztą pierwszą zapowiedź.

Wytwórnia Sony poinformowała również o dwóch nowych członkach obsady. Javon Walton zagra Pugsleya. Przejmie rolę po Finnie Wolfhardzie, którego głos uznany teraz został za zbyt dorosły. Angaż otrzymał także Bill Hader, który użyczy głosu nowej postaci imieniem Cyrus. Wiadomo również, że amerykańska – a co za tym idzie światowa – premiera „Rodziny Addamsów 2” została wyznaczona na 8 października 2021 roku. To jednak nie wszystko.

Według najnowszych informacji MGM TV szykuje serial aktorski o Addamsach. Współtwórcą, producentem i reżyserem wszystkich odcinków ma być kultowy Tim Burton, który negocjuje kontrakt. Będzie to jego pierwszy serial aktorski w karierze, choć warto zaznaczyć, że amerykański twórca posiada niezwykłe doświadczenie w świecie animacji, żeby wspomnieć tylko „Vincenta” czy internetowy serial „The World of Stainboy”.

Scenarzystami i showrunnerami będą Alfred Gough i Miles Millar, doskonale znani z „Tajemnic Smallville” oraz „Into the Badlands: Kraina bezprawia”. Podobno akcja serialu miałaby rozgrywać się współcześnie, a narratorką stałaby nastoletnia Wednesday Addams. Mieliśmy zobaczyć, jak popularna bohaterka postrzega 2020 rok. Jednak te rewelacje nie są potwierdzone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here